Kahtlustan, et see on juba minu enda lemmik teema siin blogis. Igatahes oli täna järjekordne päev kus minu tähelepanu köitis see tore foorum kägudest. Kord on nad üksteisele toeks, aga enajaolt nad soovitavad üksteist oksa tõmmata ja üldjuhul nad kõik on väga kõrgelt haritud ja nende maailmavaade on just see õige.

Õnneks julgen ma tunnistada, et olen mats maalt ei saa nende kõrgelt haritud vaadetest aru ja saan siin oma labases blogis nende üle naerda- peaasi, et mul oleks lõbus.

 

Noo esimene teema mis silma kriiskas on mingi kulmu värk. Kusjuures seda lugedes ei saanud ma ikka aru kas jutt on nüüd päris kulmudest või mellestki muust. Kas keegi oskab seletada mis on gei kulm? Või kui üks kulm on veits puudega? Mingi kägu arvas, et moes sellised kulmud nagu must pikkade tiibadega lind oleks näkku maandunud. Siiski jääb mulle selgusetuks mis on gei kulm?

giphy (11).gif

Eriline lemmik oli see, kui kägu küsis kas koer oksendab. Küsimus ise ei ole naljakas, aga vastuse saaks guugeldades koheselt. Pigem on huumorikas vastused mis ta sai.

  • Kindlasti. Isegi kanad oksendavad, kui munas on. Isegi tiined täid oksendavad.
  • Kas tegemist on tõukoeraga? Kui jah, siis mis koer – oleksin huvitatud kutsikast ehk.

Kohati saan ma aru, kui esitatakse lolle küsimus siis neile ei saagi muud moodi vastata. Inimene ei ole nüüd nii eriline liik, et ainult tema oksendaks rasedana. Samas on väheke veider, et mõni hakkab kohe kauplema kutsikatega kuigi sellest polnud juttu kas need müügis on.

giphy (12).gif

Sall siseruumides. Milline probleem. Soe ja higine sall, fuii. Ma olen kandnud salli siseruumis ja ausalt pole tundnud, et kael oleks higine. Jah ta on soe, kuna üldjuhul kannavad inimesed salli siseruumid, kui neil kurk haige vms. Keegi ei kanna salli, et siseruumis sellega oma kaelale sauna teha.

  • Sa oled vist jätnud läkiläki pähe ja aju on üle kuumenenud. Higine ja soe aju, fuih!
  • Mind teiste töötajate sallid või paljad rinnad ei häiri, sest töötegemist see ei sega.
    Koorigu ennast kasvõi alasti. Kuid tihti tekib küsimus, mis toimub nende peakestes, kes valavad omale kaela pool pudelit vänget lõhnaõli.
  • Salliga on hea lõualotti varjata.

Millal saabus see hetk, et võetakse need teemad läbi ja tehakse üks omamoodi huumorisari? Eestlane ju naudib kui teist eestlast koinitakse ja maatasa tehakse. See oleks üks vaadatum seriaal.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s