rogueone_onesheetA.jpg

Rogue One: A Star Wars Story (2016)
Režissöör: Gareth Edwards
Märul, Ulme, Seiklus
IMDB

 

Aeg on teha uus nö filmi arvustus ja seekord siis maailma fenomenaalsema saaga uus film mis pole küll eelnevate filmiga otseselt seotud vaid selline vahelüli teiste karakteritega.

Mässulised on siis otsimas surma tähe plaane, et see hävitada. Kes on eelnevate filmidega tuttav siis see film jääb kolmanda ja neljanda osa vahele. Ma nüüd räägin osade nimetuses nii nagu nad on hiljem selle saanud mitte väljatulemis kuupäevadest. Ütleme nii, et asi on tehtud võrdlemisi keeruliseks võhikute jaoks.

See on siis esimene film sellest seeriast mis otseselt ei pühendunud tegelastele vaid rohkem märulile. Tegelased ei muutnud inimestele väga lähedaseks ja võin spoilerina juba öelda, et enam saavad filmis surma. See on muidugi väga tavaline viimasel viiel aastal, et ka peategelased saavad surma ja selles peame tänama Troonid Mängu seriaali.Ütleme nii, et üritati liialt palju tegelasi väikse ajaga ühte filmi punnitada. Tavavaataja ehk ei pane tähele, aga paadunud fännid leiavad inimesi kes on meie seast juba lahkunud, aga filmis taaselustatud siis arvutite abil. Vana Vaderi taasnägemine tekitas ka väikse nostalgia laksu ja tema oskused on siiani imeks pandavad.

See film sobib ka inimestele kes vaatavad seda seeriat esimest korda, kuna otseselt ei jää midagi keeruliseks vaid pigem poolikuks ja see võib tekitada tahtmise vanu filme vaadata. Lisaks mainin, et stuudiol on filmidega suured plaanid kuna iga aasta lastakse välja seeriaga seotud film. Originaal triloogial tuleb taas järgmine aasta välja kaheksas osa mis on omakorda seerias üheksas osa. Vahepeal tuleb üks Hans Solo eraldi film ja siis taaskord originaal film on seerias siis juba üheteistkümnes. Peale seda vist peaks tulema veel Hans Solo film. Nõndaks peaks olema põnevust kuni aastani 2021. Seega ulmefilmi sõbrad hõõruvad muiates käsi ja viiekümne halli sõbrad nutavad, kuna neil on ainult kaks filmi veel ja siis on vsjo 😀 😀

Hinne: 7/10

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s