OMa eilses postituses ma unustasin isegi head kolmandat adventi soovida. Kui häbematu see minust ikka on. Mats jääb matsiks.

Kuna eile keegi komenteeris minu eelmist perekooli postitust ja seda eesmärgil, et välja selgitada kes see andkas blogitar oli siis mõtlesin vanu aegu meenutada ja seda lehte uuesti külastada. (Ellmine teema siin ja see armas blogike siin)

Ma nagu ei pidanud just väga kaua ringi luusima, kui minu silmi haaras pealkiri: “Sain õunapuult elektrilöögi.” Mina olin sellest insta vaimustusest ja avades pidin lugema kuidas keegi reaalselt saigi elektrilöögi toetudes õunapuu külge. Ma pole füüsik ega mingi väga erilise haridusega inimene ning seepärast ajab see mind muigama. Üsna kindlalt, kui keegi mulle seda räägiks siis ma ei usuks. Kunagi üks klassivend üritas mind uskuma panna, et Tallinnas oli nii kõva tuul, et koju minnes lendas temast bussipaviljon mööda. Kuidas see tüüp ise edasi kõndis on vägagi huvitav.

giphy (15).gif

Teisena haaras mind järgmine teema: “Hea uudis kassiomanikele!” Olles veel uue kassi omanik, aga eelnevalt pikema kogemusega (ehk mul on vanemate juures 15 aastane ja 2 aastane kass) siis taaskord olin neile müüdud. Avades oli seal mingi näkase Selveri kuulutus kassi advendi kalendri kohta. Kusjuures poes olles olen neid tuimalt mööda kõndinud, kuna see tundub täiesti haige teema. Õnneks ma saangi see aasta sellele möödudes lehvitada kuna need on alla 9 kuustele keelatud. WIN. Pealegi ükski kass kes enda omanikku nõnda ründab ei ole seda väärt. Tundub, et ta eelistab wc paberit oma advendi kalendri asemel.

giphy (16).gif

Kusjuures ma olin üsna hämmingus kui lugesin Didriksoni parkast. Ma ei saanud absull aru mis see on. Esimesena mõtlesin kohe, et midagi parkinsoni tõve moodi. Siis oli keegi kirjutanud, et ei salli kohe üldse seda ”parka” sõnagi. Järgmisena oli mingi pealkiri kus kõigil naistel pidi olema Didriksoni parkad ja see oligi hetk ,kui ma arvan, et eestis on naised mingi uue tõve haiged. Lõpuks kui ma veel lugesin, et kus saab Didriksoni parkat osta siis mul tõmbas kinni. Miks sa tahad omale haigust osta? Kas see annab mingi eriti hea invaliidi parkimiskoha? Tulumaksu soodustust? Reaalselt olin segaduses kuniks siis googeldades nägin, et see mingi suvakas mantel jope 😀 😀 😀

giphy (17).gif

Aga k-ige parem leid oli see: “teismelisele toovad päkapikud tampoone?” Nagu kes sellise asjaga tegeleb? Ma ei kujutaks ette mis näo oleks mu õde teinu kui ta oleks tampooni saanud ja mina samalajal koorin tema kõrval mandakat või siis närin nätsu ja vaatan teda nilbe näoga ja veel naeratan. Ehk oleks aega ka kondoome ja sos tablakaid ka panna? Samas siis võiks jõuluvana emale tuua uued potid pannid ja isale kuluks ehk kast õltsi ära.

Igatahes see foorum ikka pakub kord kuus sellist meeldivat taasavastamist. Kahju, et igapäev sellist huumorit seal ei saa, ma käik reaalselt seal siis igapäev. Mingi päev ma vist võtan julguse kokku ja külastan seda lapsemure asja ka. Kuigi see on ikka veider midgeti porni moodi siis spordi tegemisest see raskem ei ole.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s