Olen üle kuu nautinud seda uut elu oma uue kiisuga ja aina enam mulle tundub, et ta tahab mind tappa.

Hommikul kui äratuskell heliseb siis ma lükkan selle kinni ja avan oma magamistoa akna. Kiisuke juba on valmis seal mind tervitama. Üritan siis ennast kokkuvõtta ja voodist välja loivata, kuid tema juba ripub mu nina otsas ja üritab seda näost ära tirida oma nõel-hammastega. Seega loivamisest ei tule just midagi välja. Ajan ennast siis püsti, et mühkamile süüa anda, aga just siis on vaja mind pidada, kui oma ohvriks. Tõmbame aga hambad säärde kinni ja tunneme oma teo üle uhkust. Muidu ei arvesta ta tõsiasjaga, et ma olen hommikul väsinud ja pimedas ei suuda just kõike jälgida ning vahest jääb ta mõnuga mu jala alla. Siis on temal valus, aga kui mind ründab siis olen ma see weirdo kui häält tõstan.

giphy (5).gif

Panen siis kõutsile söögi kaussi ning ise suundus vetsu. Kuna ma siiski armastan privaatsust ka kempsus siis ma viisakusest tõmban ukse kinni. Ilmselt on see temajaoks liigne katastroof, kuna hädakisa teistpool ust on meeletu. Üritatakse veel uks ka maha murda, kui ainult oleks jumal niipalju jõudu andnud. Saan mina enda isiklikud hädad tehtud siis jooksen seda neetud ust avama ja taaskord mind lihtsalt rünnatakse. Mida ma olen sulle halba teinud????

Normaalseks võib ka seda pidada, et peale tööd ma panen talle taas süüa ja siis kontrollin liivakastist junne. Tühjus, kast on täiesti tühi. Hakkan siis mina omale toitu valmistama. Saan vahest isegi mingi maitsva toidu valmis. Sööma hakates tundub talle see parima hetkena teha üks väike delikaatne ja lisaks lõhnatu junn kasti. Mainin siis, et see kast asub täpselt minu seljataga, kui einestan. Ükspäev mõtlesin ka, et peaks minema ja sittuma tema seljataha, kui parasjagu söögil on. Õnneks või kahjuks on minu ema mulle siiski mingi viisakuse suutnud süvendada.

Muidu on päris meeldiv kuulda, et ma siiski pole ainus kes oma kassiga maadleb päevast päeva. Kristil oli meeldiv intsident, kui oma lapsel kükitades jalatseid oli ära võtnud. Kass alguses vaatas talle otsa kuid siis pööras talle selja ja hakkas sittuma. Kui ta mulle sellest rääkis siis ma panin korraliku kajaka maha 😀 😀

giphy (6).gif

Lisaks pole ma veel suutnud leida lahendust tema närimis probleemile. Palun aidaku mind jumal, aga see tüüp ei lõpeta seda ära. Kusagil foorumis kirjutas, et tuleb tõsta teda turjast nagu seda teeks ema, aga siis läheb tüüp full närvi ja ründab veel valusamalt. Tõstan siis uuesti turjast ja tüüp läheb veel ja veel rohkem närvi. Lõpuks siis pean teda veega pritsima, et eemale läheks. Veel kirjutati, et topi näpp kurku, aga seda ta veidral kombel hoopis naudib või ei saa aru mis värk on. Õnneks pole ta suutnud mu käsi veel veriseks teha 😀 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s