Draamad mulle meeldivad, aga juhul kui need ei keerle ümber minu. Seekord olen ma õnneks sellest pääsenud, aga veider intsident on seal siiski.

Kord kuus või tihedamalt satun ma ikka igavusest sinna lugema, et näha kas mingid draama-laamad on toimumas või mitte. Kuna olen ise seal veidratel põhjustel paar korda figureerinud siis olen sellest nakkuse külge saanud, et vahest sinna kiigata. Kuid siiski ei soovi ma seekord endast rääkida- egoist nagu ma olen, väheke ka mats ja muud lontrused. Ei suuda teisest juttu alustada kui taaskord endast vatran- mölakas!

giphy (1).gif

Mul tõesti jäi silma üks blogi draama mis seekord keerles ühe verivärske blogija ümber. Mitte, et mina nüüd mingi saurus oleks, aga kogemust ikka veidi rohkem. Nimelt see plika oli ennast seal reklaamima asunud. Isegi mina, kui mitte väga suur perekooli lugeja tean, et seda need Käokesed kohe üldse ei seedi. Seal on mingi blogide allergia, kui keegi postituse teeb blogi kohta siis sealt hakkab heiti tulema. Seekord läks ka sellel noorel rasedal tüdrukul. Mina isiklikult hakkasin seda teemat lugema teisest postitusest ja ma ei saanud nagu aru millest jutt käib.

Hakkasin siis guugledama, mul see siiski põhi töövahend ja vist võin oma cv-sse märkida oskuseks pro. Leidsin mingi blogi ja hakkasin seda lugema. Tundus ikka jubeeee kahtlane teema ning siis ma mõistsin, et see postitus oli seal aastatst 2006. Noo vähemalt sai minult mingi kliki. Kuna ma sealt perekooli foorumist ikka mingit linki ei leidnud siis guugledasin edasi ja leidsin veel mingi blogi. See jutt käis seal mingist Kuursaali külastamisest ja lisaks oli see tehtud oktoobri kuus. Taaskord ei klappinud nagu see värk.

Lõõõõpuks ma siis leidsin selle õige blogi ja tõesti-tõesti. Ma ei taha olla õel ega mingi eesti keele filoloog, aga kui sa tühikut ei oska kasutada siis seda on ikka valus lugeda. Tean et pole siin just õige inimene rääkima õigekirjast, aga hetkel polegi see õigekiri oluline. Pigem ongi mind häirinud see, et punkti, koma ja muu järgi puudub tühik. Ma ei tea miks, aga mul on lihtsalt valus seda lugeda.

giphy (2).gif

Õnneks oli ka perekoolis asjalikke inimesi kes vingumise asemel ka andsid talle häid soovitusi. Kui ma nüüd õhtul seda veel külastasin siis ta oli vahepeal uue postituse teinud, aga tühikud ikka puudusid. Kahjuks ei oska ma kaasa rääkida, kui põnevad tal need beebi jutud on kuna mind tõesti sellised asjad ei huvita. Kujutan juba ette kuidas keegi mõtleb, et mu blogi on ju sama pointless 😀 😀 😀

Iseenesest oli mul temast väga kahju, aga eks me kõik õpime ja areneme edasi. Mul on enda vanu-vanu-vanu postitusi lugedes ka kahju. Vahest ma mõtlen küll, et nüüd on see hetk kui ma jooksen seina juurde ja peksan enda pead seni vastu seda, kuni mu aju välja voolab. Reaalne näide aastast 2011. Juba minust pilt on meeletult awkward D: 😀 :

Noo nii pole siia ammu ammu juba midagi pikemalt kirja pannud. Seega nüüd peaks tulema üks pikem jutuke ka teile. Täna on juba tegus päev olnud, sest ma olin suuteline voodist välja tulema ja käisin lõunal ära. Muide ja ma olen veel elus.

Vahepealsest nii palju, et mu õde Pille Riin läks Norramaale tagasi, kahju….. pole enam seda ilusat mersut millega linna vahel ringi sõita.

Kolmapäeval sai käidud Bravos mis oli niiiiiiii mõttetu, kui välja jätta see et me saime Kristiniga kaks tuhatoosi😀

Alates tänasest on mul kolm päeva ees kus ma olen Saša ja Välgu/Mängu Mihkel aaaaa ja muideks hetkel läheb tööl isegi normullilt, tööd on natuke tekkinud ja kõik super mõnus😀

Ra silm

Mõtlesin et paneks ühe pildi ka siis oma uue tatooga mis on juba üks nädal vana😀

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 kommentaari “[185] Perekooli huumor vol 2

  1. Oled juba märganud, et Perekoolis on su blogi mainitud kui kellegi ühte lemmikut viiest? 😀 Minu oma ka, ega ma vastasel juhul poleks nii positiivselt meelestatud, et seda siin kuulutamas käiks. Nii et Perekooli pidev temaatika blogis tasub end küllaga ära 😀 ja veel pole sel kommentaaril ühtegi miinust, peab ikka täiega nautima seda aega, ega see kaua ei kesta

    Meeldib

      1. Aa, okei, seda ma ei teadnud, et sa seal tihti kõneainet pakud 😀 ma ise esimest korda, sellepärast ka nii elevil. Ilmselt teen kalendrisse tänase kuupäeva ümber punase ringi ja hakkan seda tähistama kui päeva, kus esimene inimene mu blogi tunnustas, kes pole üks mu sõpradest, sest nemad on suht kohustatud seda tegema 😀

        Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s