Möödunud on siis mõned nädalad, kui olen saanud nautida oma elu uue üürilisega. Asjad pole siiski olnud nii roosilised kui oleks lootnud. Pidev ründamine ja terror on hakanud võtma vaikselt eluisu.

Asi tegelikult veel nii hull pole vaid see oli lihtsalt väike draamatilisus minu poolt. Tegemist on siiski minu jaoks veidi kummalise olukorraga, kuna olen saanud endale hüper energilise\vägivaldse kassi. Täiesti puudulik on tema ohutunne ja vist puuduvad ka tal mingid närvid kuna vastu seina joosta on täiesti okei. Ma ei kujutaks ette, et jooksen täie pasaga vastu seina ja siis korraks raputan pead ja tõttan kohe edasi kuskile vastu ust. Võimalik, et tal on mingi hälve mis seletaks nii mõndagi tema käitumise puhul.

Lisaks on veel täiesti normaalne, kui ma kõnnin mööda korterit ringi ja see psaiko hüppab mulle jalga küüntega kinni ja lisaks laseb veel oma hambad käiku. Seega on sul veremaitse suus ja sa reaalselt tunned kuidas veri sinu sääremarjast vaikselt välja voolab. Ka see on täiesti okei, sest eemale lükates jätkub sama olukord. Pritsides veega siis ega ta väga nüüd aru ei saa, et miskit oleks TEMA valesti teinud. Pigem ikka olen mina see hälvar kes teda täiesti lampi veega märjaks teeb.

Muidugi see tüütu imemine on vabsjee omamoodi haige tegevus. Minu suurim hirm on see, et see jääbki talle külge. Ma lükkan teda igakord eemale, kui t hakkab minu näppe imema, aga sellele järgneb üldjuhul üks korralik vihahoog ja siis hüppab mu käele kallale. Mis mõttes ma ei saa su sõrmi imeda? See vist on siis mingi tiinekate moodi närvitsemine.

Võimalik, et see kass lihtsalt vihkab mind ja tahab mind korterist välja süüa. Olen ka mõelnud, et olen vahest liiga vähe kodus ning ehk peab ta mind mingiks häirivaks faktoriks kes siin ringi virvendab ja ta annab enast 110% et minust lahti saada. Kas ma tõesti sellist elu endale tahtsingi?

Üsna kindlasti tunneb ta hirmu iga pühapäeva lähenemisega, kuna siis on see tore puhatus päev. Esmalt lähevad küüned ja siis juba üks mõnus vann. Ta küll üritab ennast vabastada sellest kõigest, aga ma olen suurem ja väheke-väheke targem. Kõige suuremat viha saab tunda küüne käärid mida ta elu eest üritab pureda, aga seda suht mõttetult.

Ikkagi ma võin vinguda nagu viimane paaba kusagil turu peal, aga ilma temata ei suudaks ma oma elu ette kujutada. Ükskõik kui palju ta ka ei närvitseks siin siis lõpuks tuleb ikkagi see hetk kus ta muutub rahulikuks. Aina enam tundub, et lähen titeblogidega kaasa, aa minu titeks on kassipoeg 😀 😀 😀 Isegi minu youtube pealeht on igasuguseid kassi video soovitusi täis:
7 Ways Cats Creep You Out!
8 Slightly Odd Things Every Cat Person Has Done
A Week In The Life Of Your Cat
7 Reasons Everyone Should Have A Cat

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s