Kui nüüd mõelda siis nädalavahetus läks nagu silmapilk ja nüüd ma olengi siin metsikult koleda ilmaga teisipäevas ning mõtlen mis eelnevatel päevadel toimunud on. Ega siin vist pikalt ei peagi sissejuhatust tegema vaid rahmaki asja kallale asuma.

Sai siis mingil määral külastatud Augusti Unetuse nimelist üritust. Üritasin laupäeval saada võimalikult kiirelt tööga ühele poole ning siis jooksin endise Väikse Klausi juurde kus toimus retri disko. Seal olid juba fellad ees ja ka üks sünnipäev ootas tähistamist. Muidugi olid teised juba parajalt kännis ning minagi siis võtsin paar kangemat lonksu, et nendega samastuda. Vahepeal läks mul kõtu tühjaks ja luurasin tänavalt omale küüslauguleivad. Tagasi minnes suutsin ma pimedas koperdada mingile terassile otsa ja siis ma olin seal sõrad laiali. Muidugi kõige tähtsamad asjad jäid kõik topsi- küüslauguleivad. Järgmisena ma siis suutsin oma püksid katki istuda. Oleks siis olnud mingi väike auk, aga ei, poole perse pealt, kui hargivaheni haigutas üks suur auk.

Mingi hetk oli suhkrusse (ööklubi) minek. Kujutate ette mis siis minu reaktsioon oli? Eeeem, ei. Ma vist ei oleks elus sinna sissegi saanud. Igatahes me võtsime A-ga Peetri pitsa vastas olevast putkast burksi ning järasime neid. Kodu minnes olin tema juuksed lehe ja puu oksi täis loopinud. Mida ilmselgelt ei mäleta ja seega seda pole olnud.

Pühapäeval oli ärgates ikka see sama tunne, et pistaks nüüd kivid tasku ja läheks karjääri. Tööle jõudes ootasid grupid ja kui kella kolmeks oli nendega juba ühele poole saadud siis hakkasin päris kliente teenindama ja ainus asi mis mul peast läbi käis oli see, et saaks kuskile oksendada. Lihtsalt jookseks kuskile nurga taha ja oksendaks. Õnneks sai päev õhtale ja ühtki okset ei väljunud minust.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s