Sai siis veedetud üks meeldiv nädalavahetus Kihnu saarel. Ootasin juba pikalt millal ma saaks oma jalakese mandrilt väheke eemale. Eelmine aasta sai ohvriks Aegna ja üleeelmine suvi oli selleks Saaremaa mis oli muideks minu esimene visiit seal. Nõndaks läks see aasta Kihnu loosiks. Ma olin seal varem käinud 2001 aasta seega peale viieteistkümnest aastast pausi oli sobilik hetk sinna oma jalg toestada.

Suvest ikka viimast võttes lendavad pudelitelt need korgid visalt maha. Eestlane on juba loomult selline joodik rahvas. Mul otseselt ei olnud plaan kohe sadamas alkoholi tarbida, aga midagi alkoholi vabat ma kaasa ei suutnud võtta seega läks koheselt vahukas käiku. Eks siis asi juba praamil läks libedamalt alla. Nõnda sai ühest pudelist kaks ja kahest juba kolm. Seega peaaegu kolme peale me suutsime kolm pudelit ära kaanida. See sõit kestis veidi üle tunni seega päris mõistlik kogus see just polnud. Esimesed sammud ma juba tundsin kuidas praami sõit ja alkohol on jalad korralikult pehmeks teinud. Õnneks teekond sadamast öömajani polnud pikk ning kohale jõudes sai natukene kaineneda ennem kui kusagile edasi minek oli.

IMG_20160729_183856.jpg
Kaine selfi

Kusagil tund-kaks oli see kainestus hetk, kui hakkas valmistumine õhtaseks peoks ning esimesed joogid keevitasime valmis. Saarele asju pakkides pidime loomulikult mõtlema taibukalt ja sellepärast sai ostetud mahla asemel kaasa siirupit mis tuleb kogusena kergem kohvris. Mulle tundub, et selle siirupi joogiga ei saa päris täpselt aru mis on sinu alkoholi kogus klaasis, kuna kõik on nii magus. Kusagil kümne paiku asusime siis teele Kurase baari poole mis oli kusagil poolteist kilomeetrit ning minu arust kestis see teekond kusagil kaks tundi, aga ilmselt saime 45 minutiga hakkama. Muidugi oli muusika meeletult hea, sest sai ka paar tantsu liigutust tehtud. Nõnda me seal siis möllasime kuniks mingil segasel põhjusel hakkasime A-ga kodu poole liikuma.

Õues oli täiesti kott pime ja ma reaalselt kõndisin A-st 2 meetrit eespoole ja ma ei näinud kus kohas see tuigerdab. Mingi hetk ma üldse taipasin, et ma polegi mandril vaid hoopis Kihnus. Tiirat-taarat kõndides mööda käänulist teed tuli üks hekk meile ette. Ma reaalselt ei saanud aru miks A sealt läbi tahab ennast pressida, aga käpukile ta sinna kukkus. Püsti tõustes võttis ta otse suuna maja poole ning mina aia tagant üritasin teda tagasi kutsuda, kuna ta lihtsalt marssis majja sisse. Ootasin siis mingi viis minutit aia taga kuniks otsustasin hoovi minna ja mis ma siis avastasin? See oligi meie öömaja 😀

IMG_20160730_203944.jpg
Sirgeim lõik sellest siiru-viirust

Hommikul üles ärgates oli olukord sitt, aga see pidi tuleviku väetis olema, vähemalt L.Meri seda ütles. Pilti kokku pannes selgus, et mina ja A olime ainult mõne tunni peol vastu pidanud. S oli ennast ise vigaseks tantsinud, kui oma huvitava tantsuliigutusega endalt jala alt lõi ja külili maas lebas. Lisaks oma telo sisse lülitasin leidsin sealt kena mõra mille olin kusagilt saanud tasuta kaasa. Õnneks oli see ainult mingis klassis ja värvid olid omal kohal. Esmalt nagu muud mõtet enam polnud, kui kivid tasku ja karjääri minek. Õnneks sain keskpäevaks pohmakast üle ja oli isegi aega tutvuda nende pikade aastate tagant ka Kihnu saarega. Küll, aga kahjuks majakani ei jõudnud kõndida, aga rand sai üle tšekatud. Mainin, et me ei asunud Rock Citys vaid Sadama Öömajas.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s