Seoses autoga läksime K-ga ikka päris segaseks ära. Eelmine nädal sai alates neljapäevast igapäev kusagil käidud ja midagi vaadatud. Olid mõned asjad suureks pettumuseks, kuna lihtsalt nende kohta käiv jutt või pilt oli üle haibitud. Eks ma siis annan siin ülevaate meie nähtud kohtadest. Eks see postitus aitab mul ka meeles hoida mida ja kus me nägime.

Neljapäeval sai siis alustatud selle kurikuulsa Rummu karjääri külastusega (pikemalt saab lugeda siin). See on tore koht kuhu on nüüd siga raske ligi pääseda. Eile mööda sõites oli näha ühte kohta kus on müüri sees vähe suurem auk sees. Seega nutikamad saavad ikka sisse.

Untitled design

Reedeks oli meil juba natukene kodutööd eelneval päeval tehtud ja sihtkohaks sai valitud siis Rebela kivikalmed ja sealt edasi Kiiu torn ja selle mõis. Ütleme nii, et igakord ei saa nüüd perfekset vaadet loota, aga see kõik oli üks suur pettumus. Ehk on asi minus, aga nende kivikalmete juures oleks oodanud vähe rohkem infot. Üsna veider oli lugeda mingit paari lõiku j siis vaadata ca kümmet kalmet ning maantee on kohe kõrval.

Untitled design (4)

Kiiu torn oli väljast väga vinge aga kahjuks ei saanud me sinna sisse. Seal oli küll uksepeal silt, et Avatud ja siis telefoninumber. Kes oleme meie, et hakkame kellegile helistama, et meid sisse lastaks. Üsna kentsakas oli see telefoni asi seal. Samas mõtlesime, et vahet pole lähme siis seda Kiiu mõisa vaatama, aga ei mõista mina kuidas selline hoone omale mõisa tiitli on saanud. Muidugi kui googeldada siis on tõesti aru saada, et vanasti oli see ikka uhke hoone, aga peale nõuka aega on hoone välimus muutunud ilmetuks.

13575617_10206996819824537_1549024231_o

Lõpuks selgus, et meie reedene tipphetk oli hoopis tankimine. Miks on tankimisest midagi erilist? Sellepärast, et Sõnajalad sadasid oma kopteriga väga dramaatiliselt sisse. Alguses ei saanud nagu arugi mis toimub, aga siis koheselt ka ajus plahvatas, et Sõnajalad on ainsad kes eestis nõnda teevad. Nutiajastul suutsin ma õnneks kiirelt oma telo haarata ja seda filmida. Iroonilisel kombel tuli just laul Gloria millele on Sõnajalad teinud oma versiooni. Lisaks peab mainima, et nende maandumise ajal hakkas kogu pask üles lendama mis ümbruses oli.

 

Laupäeval sai siis meie kuulus servakõnd tehtud millest on siiani adreka laks sees. Kusjuures ma oleksin juba nõus sinna tagasi minema. Kui keegi reaalselt soovib üli head kogemust siis soovitan soojalt seda teha. Peale servakõndi käisime veel viimsi mingil väiksel saarekesel või poolsaarekesel kus oli lindudesl parajasti pesitsus aeg. Muidugi mina full ignosin neid hoiatavaid silte, kuniks märkasin linnu parve meie pääde kohal. K arvas, et ma olin sellega kursis ning ei vaevunud midagi ütlema. Lõpuks me sinna saarekese moodi asjale ei pääsenud ja tulime poole tee pealt tagasi.

Untitled design (5)

Üritan homseks saada meie pühapäevase seikluse jutu kuna siis me võtsime päevast ikka viimast. Seniks aga okaspendel!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s