Ikka ja jälle ei suuda Tallinn oma üllatusi lõpetada. Minek oli siis bussijaama poole, kui juba Mardi tänava uute majade juures panin tähele kajakate kummalist käitumist. Tõmbasin isegi kapuutsi pähe kuna nende lendamis kõrgus oli liiga madal. Ümber nurga minnes siis Liivamäe? tänavale nägin ma kuidas kajakad, tuvid ja varesed nokkisid ühte suirnud kajakat. Nagu why in the hell? Koheselt meenus minu Tallinna kolimise algus ajad ehk lühidalt: Väljun koridorist, mutt viskab lindudele aknast terve kanarinna, linnud hakkavad pugima.

giphy

Tundub, et Tallinn on otsustanud mind tervitada ning ära saata selliste vahvate vaate piltidega. Seega koorub siit välja suurem uudis, et olen asumas elama Pärnu ja see on nüüd täiesti ametlik teadeanne. Läheb alguses veidi raskeks, aga mis teha, elu on selline. Üsna kurb on välja kolida sellest mõnusast korterist mille K-ga endale saime. Muidugi kui mõned kapid seal välja visata siis saaks veits mõnusama koha.

Sai ka eile siis Grillfesti külastatud ja ma pole kunagi niiiiiiii vähest aega sellel veetnud. Jahh see ilm oli ikka fantastiliselt kehv. Võtsime K-ga pudeli Dreamerit mis maksis ainult viiekas ja asi oli klaar. Tegime sellele kiirelt põhja ning siis Liikusime koos L-iga Postikasse. Seal võtsime snäkki ja juua ning ootasime E-d.

Edasiminek oli ilmselgelt Aptek ning seal läks kohe möll lahti. Rahvast oli megalt ja jook libises kiiremini kõrist alla, kui oleks pidanud. Esimene hetk, kui ennast veits švipsis tundsin oli siis, kui veinile põhja tegime. Mingi hetk saabus meie seltskonda ka minu sista, aga see kadus sama kiirelt kuna ei jakasanud vastu pidada. Muidugi mind see ei seganud ja ma lasin sama hoogsalt edasi. Uute inimestega ei tutvunud, aga vanu oli küll meeldiv näha.

Koju ise jõudsin lõpuks mingi kuue paiku koju ja kohe jäin magama. Arvan, et eelnev tööpäev andis ka märku. Hommikul ärgates olin mul ainult suuuuuur väss, aga sellega ei saanud ju asja sinnapaika jätta. Pidime minema sista maja peale mööblit kokku panema. Muidugi suudeti kõik mööbel osta Yskist ehk siis Soome IKEA mis koosneb miljonist tükist. Nõnda me siis sistaga võtsime ette mingi kummalise kummuti vms ja hakkasime seda lahti pakkima. Algul oli küll päris pask, kuna mida rohkem sa neid juppe võtsid siis seda rohkem sai aru, et väike kummut koosneb sajast jupist.

Lõpuks me siis mässasime selle kummutiga ja esimese etapina saime kokku kolm sahtlit tunniga. Sealt edasi liikusime kogu kapi juurde ning see võttis ka kusagil tund ja see näkane kapp saigi mingi kahe tunniga kokku pandud. Kindlasti jäi meil veel mingeid juppe üle. Kuna majas pole veel päris kõik asja olemas ja haamer oli üks nendest siis pidime selleks kasutama asenduseks liha haamrit. Üsna kentsakas vaatepilt oli, aga tuleb ikkagi loominguline olla.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s