Taaskord olen ma kindel, et eelnevas elus olin Rappija Jack, kuna saatus viskab karma võlana mingit paska minu ellu. Miks enamus inimesed minu ümber mingid hullud on? Kuidagi oska enam seisukohta võtta kas see on normaalne või siis peaksin ma ravile minema.

Käisin siis eile peale tööd linnas, et midagi süüa osta. Ennem siis käisin Tartu mnt. Regaliast läbi, et pakk suitsu osta. Millegipärast sattusin ma sinna ikka väga valel hetkel. Mingi mees ennem mind ostsid kahtlaseid väikseid ürdi joogikesi ja siis oli seal hinnaga mingi jama. Muidugi vene temperamendiga naine tõmbas ennast ikka korralikult käima. Mõirgas seal nagu mingi ema lõvi ja süüdistas mingit teise vahetuse pliksi. Muidugi mees muigas ja viskas veel puid alla, et naine veel kõvemini käima tõmmata. Lõpuks kui nö minu kord oli oma soovi avaldada siis ma alandlikult palusin (nagu ikka, kui tahad midagi osta siis pead seda paluma ja anuma) paki suitsu ning tema muigas ja läratas selle lauale. Samalajal, kui kaardimakset tegin siis hakkas see, aga oma töökaaslasele oma rasket elu vene keeles kurtma. Noo poest välja minnes oli aru saada, et Maxima rahvas lasnaka lõpus peaks ka seda kuulma.

Edasi rühkisin Sikupilli Prisma poole ning seal lootsin kiirelt oma ostud ära teha, aga ma vana tropp ei arvestanud reede õhtuse olukorraga. Järtsid olid kilomeetrised ja rahvast oli nagu muda. Õnnelikul kombel ei hakanud ma isegi üle ostlema vaid võtsin kõik vajalikud asjad (pluss üks väike milka šokš) ja läksin siis järtsi. Mingi kentsakas naine minu ees oli siis letile asetanud neli torti, ühe krinksi ja pakk viinereid. Kuidagi ei saanud aru mis sellise imeliku kombo tagamõte on. Eks ta kavatseb viinerid küünalde asemele panna. See selleks. Hakkab siis maksmiseks minema, kui naine pöördub minu poole:

-Kas sul kliendikaarti on? Ma ise olen maha unustanud.

Kuna ma isegi avastasin, et jätsin ID kaardi tööle ja näpuvahel oli kiip, pangakaart ja rimi kliendikas siis vastasin eitavalt.

-Ei, aga sul ju paistab see näpuvahel.

-Ja, aga see on rimi oma. Me oleme ju Primas.

-Oleme või? (vaatab paaniliselt ringi ja siis muigab)

– Siin on ID kaardi põhine kliendikaart

Müüja siis küsib kas on kliendikaarti ja tädi ke ulata oma ID kaardi. Üritades seda siis läbi tõmmata selgus tõsiasi, et tegu pole registreeritud kaardiga. Ühesõnaga se naine oli mega awkward inimene. Siiralt loodan, et tema autoroolis ei istunud.

Üleeile käisin veel koos lippari ja silkariga Šnelli tiigi ääres sidrat joomas. Kuna ma olin koduvalves siis püsisin kainena. Muidugi suutsime endal korralikult marki täis teha, kui Kristiniga tutvustasime seksmanjakki laulu mis ei tahtnud väga pausile minna kui rahvas mööda kõndis. Lisaks oli väga rõve, kui mingi mees ja naine üritasin omaarust salaja üksteist rahuldada. Nagu ausalt ka, võtke mingi privaatsem park, kui soovite sellist asja teha. Lisaks kõndi väga palju inimesi mööda kes olid välimusel India päritoludega. Siis üks naine kõndis meist mööda ning veidi urises ja siis ütles: “Mmmmm frequency”. Mina alguses kuulsin üldse pregnancy, aga see oleks ikka liiga lambiselt kõlanud. Seal me siis istusime kuni kell sai pool üksteist. Silkar otsustas minna Pegasusse vetsu ja me lippariga vaatasime mingi šokolaadi vankri sisu. Mina hakasin muidugi kohe ilastama seal aga Kristin seisis niisama omas mullis. Lõpuks oligi keegi telgi tegelinski kes parasjasti sulges telki ja pani kilesi ette ja siis ütles Kristinile:

-Sorry, we are closing.

-Taht’s okay.

Kui lamp vastus see oli? Kristin nagu reaalselt ei saanud aru mida ta teeb 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s