Eelmine nädal sai siis räägitud minu puugi probleemist. Viimase abivahendina võtsin ma putukatõrje cobra ning sussutasin rõõmsalt kõik kohad seda täis. Lootus oli, et ehk on nüüd asjal kõik. Fun fact, see oligi ainult üks päev kus ma neid ei leidnud. Järgmisel päeval oli mul taaskord mõned pinsettide vahel ja niimoodi sain ma veel oma kümme puuki kätte. Ehk kes arvestust ei pea siis minu puukide arv on üle neljakümne.

Kuna ma olen ajakirja Imeslise Teaduse tellija siis oli nagu rusikas silmaaukku artikkel puukidest. No kui hästi see veel läks? Ilmselgelt vaatasin kohe sisukorrast üle kus see artikkel asub. Minu meeli rahustas fakt, et puugid saavad omale haigused närilistelt ja kuna minu puugikesed olid äsja koorunud siis on üsna suur võimalus, et nad ongi haigusevabad. Veider oli lugeda nende igapäevase elu kohta. Rohu puuk, kes siis valib endale mingi põlve kõrguse kõrrekese lihtsalt istub käpad laiali ja ootab oma saaki. Kui esimene aasta see ei õnnestu siis ta läheb talveks magama ning järgmisel suvel algab see raske töö uuesti. Kui lebo töö võib ühel jopskil olla? Miks inimesed oma elu ikka nii keeruliseks peavad elama????

giphy

Lisaks siis veel väikse sõnavõtt poliitika maastikult. Miks oli vaja Savipätsil kandideerida presidendiks? Kas tõesti see vananäss ei saa aru millal ükskord minna pensionile? Okk, kui pensile ei taha minna siis ole mees ja käitu normaalselt. Kujutate ette, kui omal ajal oleks Lennart Meri samamoodi käitunud? Või näiteks Arnold Rüütel hakkaks samasugust jobu juttu rääkima? See inimene peab olema hullpea kes pooldaks Savisaart presidendiks.  Lisaks on veel üsna masendav lugeda kuidas tüüp oma sünkarit peab LIPO poes. Ei ole üldse aru saada, et see täiesti tavaline poliit propaganda. Tema presidendi kampaania oli isegi väga läbi mõeldud, sest tüübil piisas ainult mõnest plakatist ja terve meedia oli ühe ”kirjavea” tõttu tagajalgadel. Eriti veel sellised väljaanded kes ise tegelevad igapäevaselt nendega. Ma isiklikult kahtlustan, et online meedia tekitab neid vigasi meelega, et inimesed levitaksid artikleid ja hakkaksid kommentaare laduma. Teeks sama välja, kui teesklen et olen haige ning siis vanemad ei usu ja kisun hullema draama üles. Ehk siis teesklen, et olen haige, et saaksin vanematega tülitseda. Ma loodan, et sellest on arusaada mida ma mõtlesin 😀

giphy (1)

Juba järgmine nädal saab minna Pärnu grillfestile mida olen juba pea kaksteist kuud oodanud. See on must go üritus kus igalaastal olen käinud. Asja teeb eriliseks see, et sa ei tea kunagi kuidas see lõppeda võiks. Üleeelmine aasta lõpetasime Kristiga kusagil Jõekääru kämpingus mingite soomlaste toas. Lisaks oli vist Karl Madis inimene kes meid peale võttis, kui teeääres hääletasime. Kolm aastat tagasi sattusime kuidagi veidral kombel mingile alakate peole. Me isegi vist ei teadnud kui noored need inimesed olid. Üks meie tore tuttav käis veel mingi poisiga kuskil keberniiditamas ja lõpuks tuli välja, et tüüp on neliteist? Eit ise oli kusagil kakskümmend viis vähemalt.

giphy (2)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s