Kuna kunagi ammu sai vaadatud 2010. aastal ilmunud Alice imedemaal siis otsustasin ka selle järje ära vaadata. Kuna eelmine film oli üsna omapärane just Tim Burtoni stiilile siis mõtlesin, et mis seal ikka. Kõiges kaks tunnikest minu elust mida ma kunagi enam tagasi ei saa.

Nagu ka eelmise filmi puhul siis ka seekord ei olnud raamatutega just palju seost, kui ainult tegelased. Läbiv teema oli üsna huvitav. Alice siis soovis oma sõbra Kübarseppa aidata tema perekonna päästmisega, kui nagu ikka tekkisid sekeldused ja sealt edasi veeres asi selleni, et põhimõtteliselt said kõik korraks surma. Seda muidugi mingiks sekundideks ning siis oli taaskord häppi ending nagu üldjuhul Hollika klišeedel ikka.

Mind tõsiselt häiris selles filmis Sacha Baron Cohen, kuna see näitleja on kuidagi häirivalt vastikuks muutunud. Võimalik, et ta enda filmis oleks vaadatav, aga antud juhul oleks võinud olla keegi teine. Mingi veider asi on Johnny Deppi näitlemisega lahti. Noo kuidagi nii veider tundus ta. Ma tõsiselt loodan, et uues puraadi filmis on ta ennast kokku võtnud.

Kuna ma nüüd päris seda suurteost maha ei taha teha siis ikkagi on film mingil määral vaatamist väärt. Sellist wow efekti ta kindlasti ei tekita (vähemalt mul), aga oma silm on kuningas.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s