Taaskord ei ole mul oma ajaga muud teha, kui lapsemure foorumis ringi tõmmata. Nii palju kui ma olen juhuse tahtel sattunud perekooli foorumisse siis pean tunnistama, et lapsemure oma trumpab selle ikka üle. Cmoon kus kohast ma veel saan lugeda kuidas on seks siis kas tossus, tablakate või mingi muu droogi all. Ega ma siis pikalt ei venita ning toon mõned huvitavamad näited mida meie väiksed noored on harrastanud. Mainin, et osad ei ole enam nii väiksed kuna teema algas aastal 2007.

Kaine/purjus/pilves peaga seks.

ükskord olin oma poisiga vahekorras, enne nuusutasime bensiini. ja siis kui tema juurde hakkasime minema siis puud nägid kõik nokude moodi välja :P:P:P väga imelik. aga ilgelt mõnus oli ikkagi

giphy (5).gif

Kuidas on võimalik, et normaalne inimene nuusutab bensiini ja hakkab nokusi nägema??????

Ise olen ainult purjus peaga seksinud..mulle küll ei meeldinud. Poiss oli ka purjus. Seks kestis kauem ja järgmine päev oli valus vetsus käia.
Kunagi seksisime ka siis kui poiss oli tossu tõmbanud. Seks oli palju parem:) Umbes poolteist tundi seksisime ja ülihea oli:P

giphy (6)

Seda foorumit lugedes tundub, et see toss on lausa igapäevane asi neil. Enamus foorumi omadest ei olnud purjus seksi saanud aga tossus oli pea igaüks. Ebareaalne.

Üks kord panin tablakat sjuke kihk tuli peale,olin üksi kodus,nagu vanemateta,ühes toas oli mu sõbranna oma kutiga ja teises toas olin mina ühe sõbraga,vedasin sõbra lihtsalt kolmandasse tuppa ja see oli üli hea :D Olen väga palju purjus peaga seksinud või siis on partner mingi laksu all.Ekskutt harrastas vahest selliseid hulle pidusid ja siis läksime peolt koju..vahest kestis seks päris mitu tundi :D Minu arvates on igatmoodi hea..vahest kui liiga hulluks lammutamiseks läheb ja ülipikaks venib on pärast natukene valus :lol:

giphy (7).gif

Sound like sooooo much fun. Reaalselt on vist inimene omale võtnud eesmärgiks teha narko seksi koguaeg. Kas siis ise või partner on droogide all.

Mina olen ainult antsu,kanepi ja purjuspeaga seksinud.

giphy (8).gif

Kahju kohe inimesest.

ma ka pilves peaga…no ma tõmbasin ikka mitu g üksi ära!
seksi ajal muutus tüdruk mingiks roheliseks elukaks…ja kui orgasmi sain siis sain taskupildi…edasi ei mäleta enam midagi mis sai.

giphy (9)

Selle viimase vastuse juures ma tundsin taaskord, et minu mõõt sai täis nüüd. Üldjuhul kogu seda teemat lugedes tekib küsimus: Kas tõesti kõik see narko ja alko liigub nii lihtsalt? Okei, kui nüüd aus olla siis tõesti suitsu ja alko saamine ei olnud mul alakana probleem, aga narkoga ma küll kokku ei puutunud. Võimalik, et see oli huvi puudumine, aga ikkagi.

Kas sa ka alakana seksisid mingite droogide all?

Advertisements

2 kommentaari “[142] Lapsemure.ee: Kaine/purjus/pilves peaga seks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s