Eile vaatasin tuttava soovitusel ära video mis on võrreldav “Võimalik vaid Venemaal” saate omadega. Jahh ma olen üpris üllatunud ja samas on mul ka häbi, et meie väikses riigis sellised maakad elavad. Juhul kui kellegil on küsimused millest ma pläran siis artikkel koos videoga on siin. Vaadates tüübi käitumist siis on kergelt aru saada, et tegu on mingi staarmaakaga. Olgem ausad ega see käitumine väga linnavurrelik pole, kuna ma ei tuleks kunagi sellepeale, et kurikat lampi autos kaasas tassida. Ähvradas mis ta seal ähvardas, aga lolliks tegi ta iseennast.

Minnes siis ise rattaga sõitma üritasin ma väga korralik olla, et kellegi pardakaamerasse ei satuks, aga olen kindel, et nii mõnegi kena kaadrikese ma suutsin tekitada. Ei suuda ennast tagasi hoida ja ikka pean ärplema, et taaskord sai kena 50 kilmeetrine Viimsi poolsaare ring tehtud. Lisaks oli veel nii soe, et sai seda teekonda särgi väel läbida kuigi ma hoian pöidalid pihus, et haigeks ei jää.

Igatahes sain ma paraja sõimu olsaliseks ühe Lasnamäe baaba käest kuna oleksin peaaegu tema lapselapse alla ajanud. Tegelikkuses see siiski päris nii polnud. Nimelt on Narva mnt. ääres üks ime kitsas jalakäiate tee mida ma siis julgesin kasutada. Vastu kõndisid kõrvuti siis baaba oma lapselapsega ning sellega neil see tee laius oligi võetud. Peaksin vist mainima, et baaba polnud eriti väike versioon vanainimesest. Sõitsin neile siis vastu ning nemad kõndisin mulle hoogsalt vastu. Baaba veel pingsalt passib mulle silma ning siis järsku tõmbab oma lapselapse seljataha ja hakkab sõimama. Ilmselgelt mina olen täiesti tühm pa ruski osas ja jäin seisma, et leida tema probleemile mingigi kompromiss.

-estonski?

-Kas sa tahab meid surnuks sõita? (Üsna valju häälega öeldud.)

-Kuidas palun?

-Ei saa eesti keelest ka aru? Meie siin rahulikult kõnnime ja siis sina, püstihull, kimad siin ning ajad meid alla.

-Teinekord arvestage kaasliiklejatega ning ärge okupeerige kogu kõnniteed! (Ajas mind sekundiga kettasse.)

-Sellepärast, et ma venelane olen pean ma kõike okupeerima?

giphy (5)

Kuna ma juba vaikselt tundsin et siit järgneb kas rassisti või fasišti süüdistused siis hakkasin ma kiirelt edasi väntama. Teades mind siis olen vast viimane inimene kes hakkab rassistik. Olen ainult nii palju rassist, et võõrad elanikud võiksid ikka keele ära õppida. Siiani on Tallinnas elades veidrad olukorrad kus kassiir minuga suhelda ei saa kuna ei oska vene keelt.

Lisaks on väikse non-topic teemana eilne Eurovisioon. See Pootsmani esitlus oli tore küll, aga see näppudega nilbelt kõdistamine ajas veits närvi. Sain aru küll, et poisil oli laval värin sees, aga noo see liikumine oli veidi kahtlane. Finaalis nägi asi palju etem välja.

Üks kommentaar “[141] Liiklus huligaan

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s