Kui ma esimestkorda selles foorumis käisin siis lubasin endale, et sinna ma kunagi tagasi ei lähe. Kahjuks pole mul igavusega midagi muud teha ja mingi ajupoolkera lihtsalt käskis mul sinna minna. Seekord ma olin teadlik mis mind ees ootab ja ma ei hakanud seda kiirelt läbi lappama. Võtsin rahulikult esimese teema lahti ja mida rohkem ma seal asju loen seda rohkem olen ma sõnatu. Ma reaalselt arvasin, et mina olin rikutud laps, aga tundub, et siin riigis on väga palju rikutud mõtlemisega inimesi.

Avavasin siis teema: “Kohad kus sexida…” ning wga ma ei osanud mõeldagi kus need alla neljateist aastased peale voodi seksida ikka võivad. Tuleb aga välja, et ega neil erilist vahet pole kus nad selle vahekorra ära teevad. Toon siis mõned vürtsikamad näited kus võib seksivaid lapsi kohata:

noh, mul on vaid üks kogemus olnud. ja ma liigitan selle suht ekstreemseks. järelduseks võin öelda et surnuaia pink pole üldse mugav koht 😀 vahelejäämisele polnud aega mõelda..

&

surnuaed is da best!!! keegi ei tülita

giphy (2).gif

Ma ei kujutaks ette, et enda venna hauale minnes leiaksin tema platsil oleva pingi pealt tiirased tiinekad kes oma ihasid rahuldavad. Omalajal sai käidud kusagil surnuaia kabeli ees suitsetamas ja joomas, aga noo seksimine on liiga äärmuslik. Mul on tunne, et olen saanud kristlikku kasvatust.

Prügikast on tglt suh hea olen ise seal 3 korda sexinud 2 korda peal ühekorra kukkusin sisse

giphy (3).gif

See juba meenutab kultusfilmi “Prügikargajad\Trah humpers”. Muidugi pole ma kindel kas nüüd toimus vahekord mingi olendiga või prügi endaga. Ma siiski loodaks, et tegu oli kas mingi inimesega vms.

me tegime seda puu otsas, kusjuures riided jäid puualla.

giphy (4).gif

What is this shit? Kas tõesti issanda loomaaed ei tunne piire? Kuidas sa saad üle-üldse sellise asja peale tulla? Kuidas mõlemad osapooled sellega nõustusid? Ma olen lihtsalt sõnatu.

Ise olen 15, ja vahekordi on olnud 2 😛 

Esimest korda oli siis, kui olin 13. See juhtus puhta kogematta. Olime sõbranna pool. Mina, mingi võõras poiss, klassiõde ja tema poiss. Klassiõde ütles just oma poisile et lähme vaatame mis all süüa on, meie kohe selle võõra poisiga ütlesime, et me ei viitsi kaasa tulla. Arvasin et see poiss on mõistlik võimidagi :\ Aga kohe mingi kui klassiõde oli ülevalt korruselt ukse kinni pannud ja oma poisiga alla läinud siis mingi mul oli seljas üks hästi lühike seelik ja nagu all ei olnud retuuse ega midagi, sest suvi oli . Ja siis mingi see poiss pani mulle käe seeliku alla ja hakkas teate küll kuhu kohta oma kätt libistama. Ning siis ta tõmbas aluspüksid jalast ära. Ta tegi oma püksiluku lahti ja ta lükkas mind laua peale pikali . Ma küll ei tahtnud seda, kuid sisimas mõtlesin, et mul endal poissi polnud siis ja see poiss oli suht kjuut siis miks mitte esimest korda ära proovida. Ta lükkas selle mulle sisse, alguses oli küll veits valus aga hiljem harjusin ära ja suht mõnus oli, kuid siis astus klassiõe poiss uksest sisse, suht feil oli 😀

Ja teist korda oli segasaunas 😀 Mitte kellegil ei olnud riideid seljas, aga seal saunas oli kõik tuled kustu pandud ja siis oli suht hea mingi. Ja järsku mingi poiss ma ei tea isegi kes see oli tuli lihtsalt ja hakkas teate küll..

giphy (5).gif

Ma pole kindel, aga minu arust on see pliks kaks korda pm reipi saanud. Aga noo see on kõigest minu arvamus, kui ta seda naudib siis ei oska muud öelda, et edu. Igalühel oma arusaam romantikast, osade arvates on seks surnuaias ka väga tore. Küsimus tekkis ainult selles, et kui palju inimesi saunas siis oli?

Kaevus on üpris hea seda teha

giphy (6)

Ma olen üsna hea fantaasiaga, aga kahjuks siin kohal olen ma kuivik ning ma ei suuda ette kujutada kuidas see välja näeks. Samas on info väheke puudulik, kuna ei teas kas kaevus oli vesi v mitte. Kas see oli sügav või peaaegu kinni kasvanud?

ise pole “seda” teind aga tean ,et üks kord kooli wc olid ühe 1.klassi õpilased seda proovind

Noo kui ebareaalne see nüüd on? Nüüd ma tunnen küll, et suurim viga oli selle foorumi avastamine. Sellega ma nüüd lõpetan. I’m done!

giphy (7).gif

5 kommentaari “[132] lapsemure.ee: Kohad kus sexida…

  1. Ma kaldun arvama, et enamik neist juttudest on tiinekate fantaasia, et saada võimalikult palju tähelepanu. Kui ei ole, siis on jama ja me vajame hädasti maailmalõppu.

    Meeldib

  2. Ma arvan, et seal foorumis on lihtsalt väga suure fantaasiaga tiinekad kokku kogunenud, kes vaikselt oma loomingu peale pihku itsitavad ja ei tea täpselt mis see seks ongi. 😀

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s