Olen siin mina oma väikses korteris tähistamas nädalalõppu väike sidraga, kui mõtlesin oma blogi maili tšekata. Minu üllatuseks oli mulle mõned inimesed isegi kirjutanud kuigi ma seda ei ole oodanud. See meili aadtess sai lisatud sinna viisakuse pärast, aga kuna osad on vaevanud mulle kirjutada siis ma vastan neile siin samas blogis.

Kätu kirjutas:

jou

ma ns discussisin myself seda lapsemure topicit. mul nq endal suht same topic. mu enda cut meeldib üüber much but tema bruther on totally hott nq. tal nq üüber arsenal and thats hott.

giphy (1).gif

Jumal tänatud, et ma  olin pool siidrit naha vahele ajanud, kuna muidu poleks ma mitte midagi aru saanud. Mis aga kirja ise puutub siis Kätu mine anna tuld ja tõmba ta vend rajalt maha, kui tal nii hea arsenal on (mis iganes see ka olema ei peaks).

Martin kirjutas:

Pane põlema ennast raibe!

giphy (2).gif

Kui sa mulle tikud ja bensiini muretsed siis ma võin seda isegi kaaluda. Seni aga soovitaks sul kusagilt abi otsida. Muidu kiidu väärt soovitus 😀

Mari kirjutab:

Tsau, kas sa millalgi kokku ei viitsiks saada?

MRW my 17 year old son tells me his GF missed her period. - Imgur

Hahaha, kindlasti mitte.Ennem pean ma sama väikse pokaali veini ära jooma. Kes mind piisavalt teab siis olen üsna awkward esimesel kohtumisel ja seega ei sooviks ma kunagi kohtuda inimesega esimest korda siis, kui kahekesti oleme ja veel kaine 😀 Ütleme nii, et minu huumor pole just kõigile sobiv.

Kahjuks rohkem pole mulle kirju saadetud, aga üsna huvitav oli neid lugeda seega ärge ennast tagasi hoidke. Lisaks suutsin täna enda esimese bucket listi asja ära teha ning kirjutasin endale kirja mida saan kümne aasta pärast lugeda ja lisasin sinna veel mõned meened ka.

Advertisements

2 kommentaari “[131] Nädalalõpp lugeja kirjaga

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s