Holy s#!t, seda ei saa lihtsalt muud moodi sõnastada. Kunagi ammu, aastal 2009, kui Adam jäi Idoli finaalis teiseks siis kuidagi jõudis selle tüübi nimi ka minu kõrvu. Ma pean kohe mainima, et ma pole mingi üli-super-mega fänn. Tavaline kuulaja kelle on mõned tema lookesed meeldinud. Igatahes, peale finaali kuulsin ma tema esimest hitti nimega “Whataya Want from Me” mis oli minu jaoks veidi emokas, aga ta jäi kummitama. Sealt edasi ma hoidsin oma kõrvu lahti juba tulevaste lugude puhul ja nõnda kogunes juba ports lugusi mis mulle meeldis. Jätkuvaltm ei saanud minust otseselt tema fänni vaid ta on artist kelle muusikat on meeldiv aeg-ajalt kuulama.

Sügisel, kui avalikustati, et Adam tuleb esmakordselt eesti siis olin ma üsnagi kahevahel kas minna või mitte. Lõpuks, kui olin nädal aega kaalunud siis otsustasin, et persse kahh, miks mitte? Saigi siis pilet ostetud ja kaasa suutsin moosida ka sõbrantsi. Sellele järgnes pikkkkk ootamine ehk viis kuud, kui ma ei eksi. Lisaks mingi kolm nädalat ennem kontserdi sain ma veel parema üllatuse, kui avalikustati soojendaja. Facking NOËP, kelle esinemisele ma olen soovinud juba suvest saati minna. Muidugi ei arvestanud sellega, et peaks juba varakult kohale minema.

Poleks elus oodanud, et sisse saamine kestab kusagil pooltundi. Nüüd tean, et kui Rock Cafes on täismaja tulekul siis 50 minutit varem kohale. Saades siis lõpuks garderoobi oli kuulda, et NOËP juba laval ja mängib “Move”. Deeeem, üks tema paremaid laule läks kohe esimesena peale, nõmekas. Vähemalt ma jõudsin saale ennem, kui “Rihanna” peale läks 🙂

Ning lõpuks tuli siis kaua oodatud Adam. Kohe, kui tüüp lavale astus oli rahvas eufoorias. Esimene laul oli vähe tuntud ja see möödus rahulikult, aga nii kui tuli “For Your Entertainment” siis rahvas oli hullumas. Vahepeal olid sellised vähe tuntumad laulud, aga mida lõpupoole läks seda rohkem oli taas rahvas hullumas. Muidugi oli tema vahepealne kõne väga huumoorikas ja samas ka väga hooliv. Siiski kõige blondim publik evaa. Tundus nagu hakkaks ta eesti presidendiks kandideerima. Muidugi ei puudunud ka kostüümi vahetused, sest kuidas me muidu glämm rocki teha saaksime. Sai ka kuulata ka väikest tiiserit suvel tulevast Queenist. Võin öelda, et kontserd oli oma raha väärt ja saab minu poolt tugeva viis plussi. Jään nüüd ootama suvist Queeni kontserdi kus ma ootan samasugust elamust. Kuigi on väike kahtlus, et lauluväljakul võib see mõnus tunne kaduma minna. Eks näis, seniks aga okaspendel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s