Nagu ikka siis laias internetis ringi kolades satud nii mõnegi huvitava saidi peale. Oli siis minul hämming, kui avastasin, et keegi on jõudnud minu blogisse guugledades järgmist lauset: õde rase ja seksib vennaga. What is this shit? Olin võrdlemisi hämmingus ja otsustasin siis ise guugledada seda sama tsitaati ning selgitan välja millest selline asi.

Ütleme nii, et tulemus oli hullem, kui oskasin isegi unes näha. Nimelt on suhteliselt paljudel sellised himud vms. Kuidagi, aga sattus minu otsing lapsemure.ee foorumi peale. Noo see tundus kuidas süütu foorum, kus väiksed lapsed oma barbidest ja mudel autodest räägivad. Kuidas siis barbidega on seotud seks vennaga ja sellest rasestumine?

Võib öelda, et ajad on muutunud. Kui veel minu nooruse ajal jooksid kümne aastased tüdrukud ümber maja ja lendlesid nagu väiksed printsessid siis tänapäeval nad juba hooravad. Sealt foorumist tuleb välja, et enamus kuni 13 aastaseid lapsi on omanud rohkem sekspartnereid, kui harju keskmine oma elu jooksul kokku. Kõigepealt mõned huvitavam teemad:

  • Kohad kus sexida…
  • Kaine/purjus/pilves peaga seks.
  • Kas suuseks on normaalne?
  • kas diivani äärel nühkides on norm rahuldada?
  • peenis murdus ära
  • Sugardaddy

Võrldlemisi huvitavaks on muudetud anonüümne neti elu, kuid minu üllatuseks on osad asjad seal juba aastast 2008. Ma reaalselt ei oleks suutnud uskuda, et minu tattnoka ajal eksisteeris selline ”süütu” foorum kus saab igast asju arutada. Parim teema mille leidsin oli see: KYSITLUS ! 15 KYSIMUST SINU SUGUELU KOHTA ! PALUN VASTAKE !

1. Oled poiss v6i tydruk ? Meessoost elukas.
2. Kui vana sa oled ? 13 ilmselt.
3. Kas sa oled hetero/bi/homo ? Bi
4. Kui vanalt sa syytuse kaotasid ? 12
5. Kas sa oled teind oraalsexi ? Jah.
6. Kas sa oled teind anaalsexi ? Ei.
7. Kas sa oled teind grupikat ? Kui oled , siis mitme mehe/naise osav6tul ? Eih, kunagi plaanis küll =)
8. Kas sa oled sexind endast tunduvalt vanema/noorema inimesega ? Tunduvalt vanemaga.
9. Kas sa oled teind strap-on’i ? Ei.
10. Kas eelistad softcore’i v6i hardcore’i ? Hardcore’i kindlasti mitte, aga üldiselt pohhui
11. Kui palju partnereid sul on olnud ? Täpselt ei tea, kuskile nelja-viie-kuue kanti jääb.
12. Mitu korda n2dalas sa sexid (keskmiselt) ? Eh oleneb siiski ajast, pole kindel, samuti 2-3 korda, mõnikord kuu aega ka ilma.
13. Mitu korda n2dalas sa masturbeerid (keskmiselt) ? Keskmiselt 4.
14. Kas sa oled harrastanud sadomaso sexi ? Ei.
15. Kas sa oled kunagi tegelenud “perverssustega” , nt sex loomaga , emaga , 6ega ? Pole, kuid tulevikus plaanis naabrikoera rautada.

giphy.gif

Ebareaalne on lugeda poisist kellel on sekspartnereid umbes kuus tükki olnud ennem, kui jõuab neliteist täis saada. Üldjuhul on meeldiv teada, et ta plaanib naabrikoera ribalaks lasta. Loodame, et sealt siis esimene koerakoonlane ei arene (Y)

Lisaks leidsin teema: “Imelik?” Alguses ma selliseid ühesõnalisi klikimagneteid ei avanud, aga siis lõpuks jäi see silma. Oleks ma teadnud, et seal selline pärl asub, oleks ma ilmselgelt varem asja avastanud 😀

Selline kysimus et kuulsin sõbralt et tema eks on olnud 6 korda vahekorras,6 korda suhu võtnud ja 3 korda aborti teinud. Kas se on normaalne teie meelest või ei ole?!

giphy (1)

See tüüp peaks aru saama, et keegi lihtsalt trollib temaga, aga kes olen mina, et seda talle öelda.

Selle viimase teemaga sai mulle selgeks, et see foorum on kahjulik minu mõistusele. Mul kulub üsna mitu aastat ennem, kui minu arvamus taastub väikestest lastest. Ma hakkan endale iga õhtu korrutama: Nad on toredad, väiksed olevused kes mängivad barbide  ja legodega.

 

7 kommentaari “[128] lapsemure.ee

  1. Paraku jah elame sellises reaalsuses. Kindlasti oma panuse sellesse on andnud filmid, uudised, internet, muusika jms. Kergendus ainult see hetkel et tasakaalust väljas areng pole veel välja viinud kannibalismini nii nagu on juhtunud seda katsealuste loomadega.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s