Kui ma laupäeva hommikul kusagil kümne paiku klapid avasin sain koheselt kuuma rabanduse, kuna päike pastis otse tuppa ja aken oli loomulikult kinni. Kargud alla ajades sain aru, et olen jätkuvalt siga lakku täis. Koheselt vaatas mulle vastu üllatus mille Kristjan mulle oli öösel teinud ehk Hesburgeri eine mille ostmist ma ei mäleta. Ma loodan, et ma ikka ostsin selle mitte ei varastanud kellegilt ära. Lihtsalt vhepealseks mainimiseks, et minu kleptomaansus on teinud tugeva come-backi. Minu harrastuseks on saanud kastmete varastamine purjus peaga. Oleks siis kastmed mida ma reaalselt kasutaks ka, aga ei, mingid pointless barbecue kastmed.

Olles siis paanikas, et vaja kiirelt, kiirelt kaineks saada, hüppasin kohe dušši alla. Üllatuseks polnud sellest kasu. Järgmiseks otsustasin kohvi juua, aga ka sellest polnud suuremat tolku. Mis seal siis ikka, kell oli juba vihaselt kaksteist saanud ja Annikalt tuli kõne. Kiire riiete vahetus ja ões ma olingi.Kui mõnus päikseline ilm ikka oli. Arvatavasti Annika sai kohe aru ka, et ega ma nüüd nii väga kaine pole.

Soome promenandil oli esialgne plaan paika pandud. Vaja minna kõigepealt heegelnõelu nillima. Sai siis teekond koheselt Tart mnt ValgeMajale suunata. Ütleme nii, et sellel majal on rohkem ruume, kui ma oleks osanud arvata. Juba ainuüksi korpuseid oli kolm, A; B ja C. Mina siis uitasin alguses koos promenandiga A ukse juures ning üritasin vaevaliselt aru saada kas antud pood asub seal või mitte. Pea Annika poole pöörates avastasin, et tema juba edasi liikunud. Mind lihtsalt hüljati ja tunne oli kui kodutul kassil. Lõpuks saime väikse abiga teada, et see pood kus neid nõelakesi saab asub C korpuses. Oi blinn, kui te oleksite vaid seda soomlaste invasiooni näinud. Ma ei kuulnud, et keegi peale meie kahe oleks seal eesti keeles rääkinud. Rahvast oli nagu muda ja liikuda oli üsna raske. Järtsid olid poole poeni välja. Kui maksmiseks läks siis taaskord Annika tuhises minust 100km/h tunnis mööda ja taaskord olin ma hüljatud. Eks mina siis panin kuuenda käigu sisse ja jooskin talle 120 km/h tunnis järgi. Kassas muidugi Annika mainis, et siga palju rahvast, aga müüja muigas ja ütles, et täna veel kuidagi vähe võitu.

Edasine plaan oli siis minna Narva mnt Tradehoussi, kuna proua soovis endale krepi tange? pole nüüd sada prossi kindel, aga midagi taolist sirgendajale ehk. Mis iganes keskus see ka polnud siis seal oli ikka mega palav. Kogu selle kõndimise peale oli mul vaikselt tunne, et olen alkoholist prii. Muidugi me läksime peale Tradehoussi poodi ning ostsime vahukat, jääd ja topsid. Edasine sihtmärk oli loomulikult Kadrioru park. Viisakalt lendas keevalt vahukalt kork peaaegu tiiki. Hetkeks suutsime selle avamispauguga kogu tähelepanu endale saada. Juhhuuuuu 5 sekundit pargi kuulsust. Seal me siis istusime, pläkutasime ja jõime. Vahukas otsas siis liikumine kesklinna hakkas pihta.

Suur lootus oli uue trammiga saada kesklinna, aga nagu tavaliselt siis mul seda uue trammi õnne mitte kuidagi pole. Nõnda me selle vana loguga loksusime. Rääkimine oli üsna vaevaline nagu ikka, sest röökida keegi ei taha.

Otsustasime siis minna einestama ja mul juhuslikult meenus “Söö palju jaksad” koht ning ka Annika oli huvitatud sellest. Minul oli esmakordne külastus taolises asutuses kus sa võid reaalselt süüa niii plaju kui hing ihaldab. Ega ma siis ennast seal tagasi ei hoidnud vaid ikka korralikult pugisin pitsat. Nõnda me seal istusime poolteist tundi, kuni Annika soovis minna solaariumisse.

Ka mind suutis ta moosida, et ma ikka seda huvitavat asja prooviks. Nii ega ma siis ennast kaua ei lasnud moosida nig juba järgmine hetk ma avastasin ennast selle masina vahel. Noo kui kummaline kogemus see nüüd oli. Ma reaalselt olin kindel, et minuga ei juhtunud seal mitte midagi, aga möödus tund ja möödus teine ning aina punakamaks ma muutusin. Ilmselgelt ei suutnud härra oma kaelaketti ära võtta ning nüüd on kergelt valge triip kaelal.

Kui nüüd tagantjärgi mõelda siis otseselt miskit erilist korda ei saatnud, aga päev möödus nii kiirelt, et ei saanud arugi, kui pidi juba sadama poole liikuma. Nõnda kiirelt see päev mul möödus. Lisaks tegin kergelt 24 tuhat sammu 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s