Sai siis see kaua oodatud film ära naähtud. Mis ma kokkuvõtvaks ütleksin? Tasub vaatama minna. Muidugi ei ole oodata Dark Knighti triloogia sarnast filmi, kuna see on, oli ja jääb klassik omaette mida on raske ületada. Siiski polnud filmil midagi hullu.

Alguses oli häiriv see, et seal oli eelmise filmi lõpust asju nö teises vaatepildist. Millegipärast nämmutati läbi ka Bruce Wayne lapsepõlv mis on niigi kõigile juba pm peast teada. Oli hetki mis jäid mulle segaseks, aga samas arvestades, et eelneval päeval olin joomasl siis ei saa seda süüd panna filmile.

Lisaks mind häiris veidi Btamani paranoia Supermani vastu. Tulnukas kes siis aitab meid ning teeb hea on samas siiski suure potensiaaliga meie vaenlane. See võib juhtuda, et mingi hetk pöörab meie vastu, aga seni kuni sa tulevikku ei näe siis back-off.

Natukene lähemalt siis filmist endast: Kartes, et keegi ei kontrolli jumalat meenutava superkangelase tegusid, astub Gotham City hirmuäratav ja võimas õigusemõistja ise vastu suurlinna kõrgesti austatud kaasaegsele päästjale, kuni ülejäänud maailm püüab selgusele jõuda, millist kangelast nad tegelikult vajavad. Samal ajal kui Batman ja Superman on omavahel sõjajalal, kerkib esile uus hädaoht, mis seab inimkonna suuremasse ohtu kui kunagi varem.

Lavastaja Zack Snyderi („Terasmees“) filmis „Batman vs Superman“ kohtuvad Oscari-võitja Ben Afflecki („Argo“) kehastatud Batman/Bruce Wayne ja Henry Cavilli („Terasmees“, „Koodnimi U.N.C.L.E.“) kehastatud Superman/Clark Kent esimest korda suurel ekraanil.

Zack Snyderi lavastatud filmis teevad kaasa ka Oscarile kandideerinud Amy Adams („Ameerika afäär“, „Terasmees“) Lois Lane’i rollis, Jesse Eisenberg („Sotsiaalvõrgustik“) Lex Luthori rollis, Diane Lane („Truudusetu“, „Terasmees“) Martha Kenti rollis ja Laurence Fishburne („Tina Turneri lugu“, „Terasmees“) Perry White’i rollis. Oscari-võitjad Jeremy Irons („Muutlik õnn“) ja Holly Hunter („Klaver“) kehastavad vastavalt Alfredit ja senaator Finchi ning Gal Gadot („Kiirete ja vihaste“ filmid) Wonder Womanit/Diana Prince’i.

Snyderi lavastatud film põhineb Chris Terrio ja David S. Goyeri stsenaariumil, milles on võetud aluseks DC Comicsi tegelased, sealhulgas Bob Kane’i loodud Batman ning Jerry Siegeli ja Joe Shusteri loodud Superman. Filmi produtsendid on Charles Roven ja Deborah Snyder ning vastutavad produtsendid on Wesley Coller, Geoff Johns ja David S. Goyer.

SOOVITAN!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s