Otsustasin oma bucket list lisada jooga, kuna seda soovitas mulle töötervisehoiuarst. Tema soovitus oli vist juba detsembris alustada, aga siis oli mul koguaeg bisi, bisi ning aega ei jätkund. Eile lõpuks võtsin ennast käsile ja astusin esimese sammu. Olen ammu teadlik, et youtuubis on selleks olemas nö challenge.

Minu ettekujutus joogast oli väga väär. Mõtlesin, et mis seal ikka, mõned sirutused ja natuke lamamist, hingamist. Holy shit, ma poleks elus arvanud, et ma niii halvasti paindun. Juba rätsepiste oli minu jaoks veidi valus. Edasine läks aina hullemaks. AInuke asi mis oli hingamine mis oli sama kerge, kui ma oletasin. Plank asend sai mõnusaks väljakutseks. Poleks unes ka oodanud, et plank-i peab tegema. Muidugi ma on oodata veel hullemaid asendeid. Veab, et minusugune jopski seda kuskil stuudios tegema ei läinud. Kujutaksite ette, kui mingi tüüp üritab ja üritab, aga välja näeb nagu kreeka e.

Põhjus miks ma selle algusega veel nii kaua venitasin oli minu arusaam, et selleks tuleb ju osta üks kallis ja fäncy matt. Ilmselt oli see taaskord väär mõtlemine. Arvestades veel seda, et ma olen maailma halvim rahakoguja üldse. Seega otsustasin alustada ennem, kui selle mati ostan. Kui ma selle 30 päevase jooga edukalt läbin ehk siis vaatan edasi kas ma ikka viitsin veel sellega tegeleda.

Samuti sobib see jooga peale rasket tööpäeva ja eriti inimestele kelle töö on arvuti taga. Vähemalt minul oli küll pärast palju vabam tunne. Joogatamise ajal käisid mõnusad raksud läbi ja eelneva päeva pumpist valusad lihased said ka vähe parema sirutuse.

Seega on esimene edukas jooga päev seljataga. Nüüd ma loodan, et mul on veel jaksu see korralikult lõpuni teha. Motivatsiooni puudus on see kõige suurem probleem.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s