Oli siis tavaline pühapäeva pohmaka hommik, kui meenus see palju reklaamitud seriaal. Vast muud ei teadnudki sellest midagi, kui Lucifer ise on põrgust tulnud saatan ja midagi ta huiab seal. Olin üsna kindel, et seal hakkab mingi inglite ja deemonite sõda ning tapmine. Üllatuseks on see hoopis üsna põnev krimka. Ma pean ausalt tunnistama, et minu ema on suutnud absoluutselt igasuguse huvi kaotada krimkade vastu. Asja põhjus on üsna lihtne, kui ta kodus oli siis telekast muud ei vaadatud.

Nüüd siis olen usutavasti teinud algust väikse comebackiga krimka maailma. Seriaal pole siiski täiesti tavaline, kuna Luciferil on kaasa antud anne inimeste saladusi välja uurida. Ilmselgelt on uurijal, kellega ta hakkab koostööd tegema, mingi immuunsus tema võimete vastu. Samas on Lucifer üsna kõva keberniididaja ja tema ei saa aru miks uurija pole huvitatud väiksest seksutamisest.

Vahepeal ilmub välja Luciferi inglist vend ning see ikkagi sooviks, et ta põrgusse tagasi läheks. Seda ideed pooldab ka Luciferi igavene parem käsi, kes on juhuslikult deemon. Ilmselgelt pole ta siiski nõus tagasi minema vaid luusib maapeal ringi. Tema üleloomulikud võimed hakkavad ajaga hääbuma. Tema surematus on seatud kahtluse alla. Enda ingli tiivad ta põletab ära.

Ütleme nii, et tegu pole tavalise krimkaga. Ehk see ongi see mis mind selle poole tõmaba? Tema enesekindlus ja vähesed blondid hetked lisavad kindlasti veel omakorda vürtsi asjale. Soovitan kindlalt vaadata ja kui esimene osa kaasa ei tõmba siis vaatan igaksjuhuks teine osa veel.

Okaspendel!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s