Eile möödus siis nädal, kui minu paks perse viimati trennis käis. Peamine põhjus oli ikkagi sellest, kui koos Krsitiniga üritasime vägevad inimesed olla ja jooksime ennast vigasteks. Mulle muidugi sellest ei piisanud ja ma pidin minema järgmisel päeval bodypumpi.Oi perse, kui järgmise päeva hommikul hakkasin voodist püsti tõusma siis minu jalad olid reaalselt nii valusad, et ma oleksin võinud need kohe maha saagida.

Minu esimesed sammud köögi poole liikudes ei erinenud tibu omadest. Ma vaevu sain oma jalgu mööda maad lohistada ennem, kui need nö soojaks läksid. Vähemalt sain ma eelaimduse milline tulevik mind ootab penskarina.

Ma olin enam, kui kindel, et see trenn jääb igaveseks pooleli. Ma kolmapäeval leebelt loobusin trenni mõttest. Neljapäeval oli olukord ikka sama ja asi ei näidanud mitte mingisugust paranemis märki. Minu suurim hirm oli üle elada see metsik nädalavahetus koos oma lihasvaluga. Minu õnneks oli siiski reedel asi juba üsna talutav. Eks voodist tõustes oli ikka saja aastase tunne, aga ei midagi ületamatut.

Esmaspäevaks olid kõik valud üle läinud, aga nädalavahetuse väsimus oli niivõrd suur, et lükkasin jõuka külastuse edasi. Kristin küll läks bodybalancisse, aga ma olin selline kahevahel kas ikka minna. Mis aga puutub eilsesse siis ma ei jõudnud ära oodata millal ma juba saaksin pumpi minna. Reaalselt Kadi on kõige parem treener keda soovida annab. Inimene lihtsalt tõmbab nö peo käima. Ükskõik, kui väsinud sa sellest kangiga hüppamisest ka ei oleks siis Kadi oma karjumisega suudab ikka motiveerida. Uus kava paneb higi sea moodi voolama ka.

Kristiniga pühapäeval SportDirecti minnes ostsin endale uued trenni lühkarid. Muidugi ei viitsinud ma kabiinide järtsis passida ja otsin need bingo peale. Kõik on jumalast okk, aga nende sees olev võrk vms on nii kõrgel, et rullib bokserid üles. Pean vist lisaks ostma trenni vuplid. Lisaks oli tunne, et koguaeg fläshin oma kerasid, aga sisimas teadsin, et see pole bokserite pärast võimalik.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s