Mis te arvasite, et ma ainult ühel päeval joomas käin ja siis pean enda alkohoolikuks? Loomulikult pidin ma järgmisel päeval taas seda tegema. Suslika Soomest tuli külla, kuna neil oli Lasnas sefiiri kontsert (Zemfira). Ükskõik, kui palju ma ka ei üritaks siis selle esineja nimi mulle meelde ei jää.

Kuna mina olin alles kell kaheksa magama saanud siis pole palju vaja oletada mis tunne mind valdas, kui kell 10.30 telefon helises. Mulle lihtsalt anti märku, et hakatakse minu poole liikuma nüüd. Klapid lahti tehes ma sain aru, et ikka jumala purjus alles. Nii ma seal voodis passisin laega tõtt ja ootasin kumb ennem alla annab. Eks ma pidin oma kaotusega leppima, kui uksekell helises. Istusime siis mõned minutit minu juures, jõime väikse kohvi ja siis peksti mind pesema nig juba me siirdusime linna.

Esimese asjana me siis külastasime vanalinna nagu ikka. Väike selfi platvormil on siiski kohustuslik ning esimest korda elus ma sõin Raekojaplatsil seda kallist ja ülehinnatud toitu. Polnud just teab mis söök, aga pohmakaga läks alla ikka. Sealt me liikusime edasi juba poodi ning siis oligi aeg minna minu juurde, kuna Krissu ja Liivi olid vahepeal juba minu juurde jõudnud.

12513701_10206236821265048_53791018143397021_o.jpg
Ilmselgelt on minul pohmellist nägu paistes.

Vahepeal oli siis niisama pläku-pläku, kontsert, minu tunnine ilu-uni ning siis lõouks sain rahvaga taas kokku Mündis. Jahh, ma olen nüüd esimest korda elus jõudnud kaks korda Münti ühe nv jooksul. Proovisin mis ma proovisin, aga alkohol minul pähe ei hakanud. Annikaga jõime kumbki üle kümne hotshoti, aga noo ma olin lootusetu juhus. Lisaks vitsutasin omale tohutul hulgal viina kokteile alla, aga mitte midagi. Lõpuks tekkis mul teistega probleemid. Krissu jäi lauas neli korda magama, kuni lõpuks turvad otsustasid ta välja visata. Susle läks asja klaarima, kui turva otsustas ka tema välja visata, kuna ta tuikus liiga palju. Vahepeal sinna minnes nõudid Susle, et ma Meerkonna numbri otsiks, kuna tema helistab ja klaarib selle asja ära. Otsustasime siis Annika kaasa võtta ja sammud kodupoole liikuma panna, aga see oli ennast maani täis joonud. Hoidis baari letist kümmne küünega kinni ja keeldus minemast. Lõpuks märkasid ka turvad, kui purjus ta on ja otsustasin talt joogi näpu vahelt ära võtta.

Välja jõudes ei suutnud Annika enam enda jalul liikuda. Esimese taksi peale minnes ei suutnud meist keegi oma turvavööd kinnitada. Ainult Krissu sai sellega hakkama, kuna teda aitas juht. Autost välja minnes keris taksojuht akna alla ja küsis: “Kas pole mitte raske kainekas olla?” Vastain talle, et olen ka purjus siis tõmbas tal kinni ära. Muidu oli väga tore ja kannatlik taksojuht ning siinkohal kasutaks juhust ja tervitaks teda. Sain aru, et teised kolm olid nii purjus, et mina nägin puhta kainekas väljas. Lõpuks jõudsime mu püstaku ette, kus annika esimese trepi astme juures tegi vabalangemise. Olles siis mõned sekundid pikali sai ta arvatavasti enda peale vihaseks ning võttis jalad alla ja oli sekundiga maja taga. Järgi jõudes kadus tal kohe jalgealune ja ei suutnud ise enam kõndida. Muidugi me suutsime veel käna käia.

Korterisse jõudes suutis Annika veel ükskord pikali kukkuda. Seekord siis vastu uksepiita. Jalgu ta enam alla ei saanud ning mina ja Krissu tassisime ta voodi. Just siis, kui me ta voodi saime tekkis tal hirmus tahtmine vetsu minna. Ilmselgelt oli tal sekundiga jalad alla ning ülejoomis nähud kadusid sekundiga. Peale vetsu sai veel ise magama tagasi, ohh seda kergendust. Me istusime veel kolmekesti üleval ja kuulasime seda meeldivat sefiiri. Kui korrakski panin muud esitajat siis olin koheselt rahva vaenlane.

Seda nädalavahetust kokkuvõttes võin öelda, et ei soovi järgmised kuuaega alkoholi tarbida (ilmselt see siiski ei õnnestu). Olen mõelnud, et peaksin oma blogi kategooriaks panema alkohoolik.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s