Režissöör: M. Night Shyamalan
Žanr: Thriller, Horror, Comedy
Kestus: 94 min
Osades: Deanna Dunagan, Ed Oxenbould, Kathryn Hahn, Olivia DeJonge, Peter McRobbie

Pean ausalt mainima, et pole sellist idiootsust ammu enam näinud. Alguses tundus stoori huvitav, aga mitte haaravama. Ema põgenes, kui oli 19 aastane ja nüüd on vanemad võtnud ühendust, et lapse lastega kohtuda. Armas ja igast särki värki. Lõppude lõpuks on see ikkagi suht fuckt up asi.

Esimene hetk kus ma hakkasin oma silmades kahtlema oli juba esimesel ööl, kui lapsed seal olid. Tüdruk tahtis kas klaasi vett vms, kui õhtul oma kaameraga hakkas alla minema, aga vanaema siis kõndis ringi ja lihtsalt ropsis. Nagu wtf? Mis normaalne inimene teeb sellist asja, et kõnnib ja randoomselt oksendab? Kui ma sellist asja näeks siis ma kohe jookseksin valguse kiirusel minema.

Lapsed ilmselgelt ei lasnud ennast sellest väga häirida ja otsustasid edasi jääda. Järgmisel ööl otsustas nende armas vanaema ihualasti koridoris seina humpida. Nagu poiss ütles siis tema silmanägemine on kahjustataud. Ütleme nii, et seda ka asja pärast. Sellist rõvedust enda silmis nähes oleks katastroofiline. Hetkeks ma mõtlesin, et jätan selle filmi vaatamaise sinnapaika, aga kahjuks on mind õnnistatud ülima uudishimuga ning ma siiski jätkasin.

Igast veidrusi juhtus veel edasi, kuni selgus, et need kaks saikot polegi nende vanavanemad. Noo nahhui, miks nad minema ei jooksnud? Ma reaalselt oleks ennast täis sittunud ja siis nahhui lasnud. Vahest mul on ikka nii kahju, et Hollywood ei tee realistlike filme. Ma nüüd ei oska lõpetuseks isegi öelda kas ma seda soovitan, aga kõigil kellel on mingi haige fetiš ropsivate vanavanaemadega siis lasku käia. Kuigi suht huvitav oleks sellist grämpsi omada siis ma isiklikult jätaks selle vahele.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s