Pole olemas maailmas inimest kellel poleks mingit harjumust mis halb või kahjulik. Ütleme nii, et minul on neid kindlasti rohkem kui üks.

Söök- Olen totaalselt söömihäiretega inimene ja seda juba viimased viis aastat vähemlt. Ma reaalselt ei suuda ennem lõpetada, kui mul on kõhuvalu ülesöömisest. Vähemalt olen ma suutnud viimasel ajal krõpsudest eemale hoida. Minu mõne aasta taguse eluviisiga olen ma peaaegu nendest loobunud. Paides elades oli täiesti tavaline, kui pakk krõpse läks õhtu jooksul. Muidugi pole see tervislik ja kui ma ükskord EMO-sse jõudsin oma soolakividega siis taipasin, et pean veidi tagasi ennast tõmbama.

Suitsetamine- Selle pahe käes olen ma juba pea kümme aastat olnud. Jahh, ma suutsin selle kusagil neljaks kuuks maha jätta, aga jõulud koos perega tegid oma töö. Ma olen taaskord mõelnud, et peaks ikka maha jätma ja korralikuks hakkama. Eks näis mis saab ehk teen selle blogi nimel mahajätmis päeviku. Pean ausalt tunnistama, et esimest korda hakkasin ma suitsetama nelja aastaselt. Nüüd, olles kakskümendkolm, ei suuda ma ära imestada, et ma nelja aastasena koos vennaga suitsetasin. Siiski olin ma viisakas poiss ja jätsin ennem kooli maha. Tegelikult meie naaber kellega koos kimusime suitsu jäi vahele ja lisaks sellele kittus ka meie peale. Ütleme nii, et meie vanemad ei olnud just väga uhked, kui said teada, et nende pea seitsme aastane ja üheksa aastane suitsetavad.

Alkohol- Pole mingi patt, et tänapäeva noored tarvitavad liiga palju alkholi. Ka mina olen üks nendest, kuna arvatavasti iga nädalavahetus täis juua pole kõige eeskujulikum. Hetkel on see minu jaoks parim viis kuidas stressi maandada. Ilmselgelt kõlab see, kui lakohooliku jutt, aga kui Eesti riik suudab mulle midagi paremat pakkuda siis lasku minna.

Laiskus- Kellel siis väheimalgi määral seda haigust poleks? Kui oleks võimalus siis ma lihtsalt istuksin kõik päevad teleka ees ja passiks Netflixi. Sööksin ennast pildiduks või lihtsalt surnuks. Minu laiskus on vahest mulle endalegi üllatuseks tulnud. Pesupesemine on üldjuhul see kõige tüütum ja seda ma vahest lükkan aina edasi ja edasi. Samas ega nõudepesemine ka parem pole. Üleüldse see pesemine on üks tüütumast tüütu töö. Vahest võiksid asjad ise puhtaks minna. Nii nagu tekib tolm võiks see ka ära kaduda. Tore, et tulid! Aga veel parem, et ära läksid! Vahest ei viitsi isegi korteri omanikule helistada, et leppida kokku millal üüri raha ära annan.

Seekord lisan Drake laulu ja soovitan 00:24 kuulata kuidas eesti keelt räägib: Too juustu, juustu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s