CPhTbOvWIAAKEqv (1)

Mäletate neid aegu, kui faili tõmbamine kestis päevi? Kui oodatud filmi asemel saabus teie rüperaali hoopis porr? Kui muusika allalaadimine võttis igaviku, juhul kui seda üldse leidsid? See on programm mis muutis minu elu. Kui mu sõber seda soovitas siis esialgu ei uskunud ma oma kõrvu, aga pärast selle katsetamist olin ma seitsmendas taevas. Eelnevalt kasutasin ma bearshare vms, millega oli muusika tõmbamine juba paras piin. Filmidest võin tuua näite Shrek kahe puhul. Mina, kui süütu väike poiss, tahtsin ühte multikat vaadata ja ma tõmbasin seda siis kusagil kolm päeva alla. Olles siis suurest elevusest ka oma õe arvuti ette kutsunud hakkas oihta hoopis Sluts and coconuts. Okei, nime ma ei mäleta, aga hardcore panemine oli küll. Ilmselgelt sain nädalase arvuti keelu, kuna ürita siis vanematele selgeks teha, et ma ei tõmba porri.

windows-live-messenger-download-logo

Need meeletud vestlused mis sai messengeris maha peetud. Need esimesed crushid kellega sa rääkisid poole ööni msni vaheldusel. Need meeletud, meeletud nooruspõlve mälestused. Milline piin oli pile saada msni vaheldused. Koguaeg olid errorid ja mingid muud jamad. Kõige haigemal juhul oli pildi suurus liiga suur. Videosi ei olnud mõtet saatagi. Aga siiski vana hea nudge, mida sai väikse lisa programmiga kasutada unlimited. Kogu msni perioodi olen pidanud väheke häirivaks neid suuri liikuvaid pilte, üks neist oli see käsi mis nö ekraani ”puruks” lööb. Kui ma ei eksi siis oli ka mingi naine kes kajakaid pani. Kindlasti, kui kellelgi külla läksid siis üritasid arvutist

Winamp-logo

Y2K ajal ei kujutanud vist mitte keegi ette, et arvuti millel on internetiühendus saaks olla ilma selle vägeva muusika pleierita. Programmi tegi eriti fenomenaalseks selle lõputu kogus skinne mida said alla tõmmata. Mida vägevam skinn sul õnnestus sebida seda vägeva arvuti sul oli. Kahjuks ei suutnud programm ajaga kaasa minna ja hakkas vaikselt hääbuma. Kui ma ei eksi siis seda saab veel allalaadida, aga ametlikke uuendusi ei tohiks enam tulla. Eks kunagi juhtub iga programmiga nii, aga veider, et nii suure kasutajaskonnaga programmiga võib nii minna.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s