On taas käes see aeg, kui inimesed ainult räägivad Eurovisioonist ja sellega seotud teemadest. Milline näeb välja selle aasta lava, kes esindab Eestit lauluga, kes loeb punkte ette, kes seda saadet üle-üldse juhib jne. Ma olen enamvähem kõik laulud läbi kuulanud ja minule isiklikult meeldib ainult kolm laulu. See on isegi üsna hea saavutus, kuna muidu pole mul peale ühe midagi kuulata.Seega alustame siis kolmandalt kohalt:

3. CARTOON – “Immortality”

Noo kellele siis ei meeldiks Cartoon???!?!?!!??? Kellele siis ei meeldiks Kristel Aaslaid???!?!?! Pm parimat combot ei suudaks leida. Seekord siiski ma panen ta kolmandale kohale, kuna uskuge mind, ma olen hälvik.

2. LAURA – “Supersonic”

Ma ei saa aru mis selle Laura fenomen on, aga ta lihtsalt meeldib mulle. Ükskõik mis laulu ta ei laulaks siis see hakkab mulle meeldima. Kunagi võiks Laura lihtsalt nalja pärast mõnda strippar Marco laulu coverdada ning, kui see hakkaks mulle meeldima siis ma olen Laura enda kuningannaks kuulutanud.

  1. MEISTERJAAN- “Parmupillihullus”

Ja see on tõestus sellest, et ma olen hälvik. Oleks minu otsustaja võtja siis esindaks Stockholmis just see laul. Samamoodi oli kunagi minu lemmik Winny Puhhi laul ning kõik tegid minuüle nalja. Kes viimasena naerab see naerab paremini, kuna lõpuks oli see väga tegija laul. Seega ma siiralt loodan, et Meisterjaan suudab ka kuidagi oma laulu tõestada. Ja kui sa raibe läksid sellega lihtsalt nalja tegema siis silma ma sul siniseks löön. (Viimane lause oli puhas metafoor, ega tasuks võtta kui ähvardust!)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s