Kunagi ammu kuskil postituses ütlesin, et olen lugemas ühte raamatut, aga ennem ei ütle millega tegu, kui läbi on loetud. Ma olin selle juba paarpäeva hiljem läbi saanud ning isegi postitus oli poolenisti valmis, aga miskit juhtus ja see jäi mul lihtsalt kolmeks kuuks seisma. See sama postitus oleks pidanud ilmuma järjekorras 36, aga ilmselgelt blond unustas ära.

Olen ammu pannud tähele John Greeni hullust, aga otsustanud sellest vedu mitte võtta. Juhtus aga Apollo soodukate kampaania, kus raamat oli allahinnatud viie eurtsi peale. Kuna nii odavas raamatus pettudes ei hakka rahast kahju siis tegin selle ostu ära. Selgus, et mul siiski ei hakanud sellest rahast kahju, kuna see oli üsna kaasahaarav. Mulle meeldib neid lihtsalt üles ehitatud raamatuid kutsuda labasteks. Raamat ise pole labane vaid selle lugemine on labaselt lihtne. Liigset ajutegevust ei nõua ja kiirelt saab loetud. Ürita jää ja tule raamatuid lugeda nädalaga, never!

Raamat siis räägib ühest tüdrukust kellel meeldib tähelepanu saamiseks ära põgeneda. Tema lapsepõlve sõber, kellega ta mingiaeg lõpetas suhtlemis, on temast eluaeg sisse võetud olnud ja nüüd hakavad uuesti suhtlema. Nad veedavad koos ühe öö kus nad siis maksavad tüdruku sõpradele kätte ja poiss on taaskord temasse armunud. Hommikul on aga tüdruk taaskord kadunud, kuid seekord jättis tavihjed poisile. Poiss siiralt loodab temaga koos elu edasi veeta ja hakkab koos oma kahe sõbraga teda otsima. Eks neil tee peal juhtub nii mõndagi ja lõpuks jõuavad selle tüdrukuni kes vihjeid jättis. Mis aga asja kurvaks tegi oli see, et see tüdruk polnud siiski temast huvitatud.

Ütleme nii, et see raamat on lihtlabane ja suurt pingutust ei nõua. Mingil määral on ka etteaimatav, aga siiski põnev. Mul kulus selle raamatu lugemiseks maks 4 päeva. Ei kahetse, et lugesin ja ootan huviga mis järgmine John Greeni raamat mulle pakub. Jahh ma otsin ka Süü on tähtedel mis maksis ka 5 eurtsi. Mulle meeldib osta soodsaid leide, aga kui ma midagi tõsiselt tahan siis ostan ikka kohe.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s