Eile kodus vegeteerides mõtlesin külastada Kristiine keskust. Kaubanduskeskus mis asub heal kaugusel ja pole just kõige-kõige suurem. Mõeldud, tehtud. Ajasin oma perse maast lahti ja hakkasin siis mööda Liivalaia tänavat jalutama. Kõik sujus suurepäraselt, kuni ma jõudsin Swedbanki maja ette. Seal oli ilmselt toimunud tänavalindude faight. Tulemuseks oli siis vares kelle laip nägi suht disgusting välja. Tema pea rippus vist ainult kõriga keha küljes. Hetkeks mõtlesin teha sellest pilti, et siin seda jagada, aga mul hakkas okse refleks käima ja otsustasin ikkagi edasi liikuda.

Kaubanduskeskusesse jõudes olin väga pettunud. Taaskord oli rahvast nii palju, et liikuda oli ebamugav. Räägitakse küll, et keskuseid on ehitatud liiga palju, aga fakt on see, et rahvas ikka nühib nendes liiga palju. Muidugi ei oska ma öelda mis toimub nädala sees, kui ma tööl olen. Prismasse minnes oli taaskord olukord kus ma ei saanud rahulikult omi asju vaadata. Puu- ja juurviljaletis olin ma eriti šokeeritud, kuna rahulikult kõndides üks mees virutas oma käega vastu minu korvi ja hüüdis üsna kõvasti: “Türa vaata ka kuhu sa oma korvi lettutad!” Kuna ma olin juba sellest rahva nügimisest üsna närvis siis ei jäänud ma talle vastust võlgu:” Türa sa ära lennuta oma kätt nagu mingi diiva!” Eks mind valdas nüüd väike hirm, et tuleb kallale ka, aga õnneks kõndis see närvihaige edasi.

Ütleme nii, et kogu minu ostlemine jäi üsna kesiseks, kuna ma polnud oma laupäevasest pohmakas täielikult üle saanud ja rahvas nügis peale. NewYorkeri külastamine oli ka üks suuremaid vigasi, kuna seal rahvas nügis hullemini kui Prismas. Ehk oli asi üle-üldse selles, et paljudel oli palgapäev.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s