Ma siiralt loodan, et ma pole viimane eestalne kes seda legendaarset seriaali veel mäletab. Miks ma lambist sellest kirjutan? Ega see nüüd nii lambist ikka pole, nimelt on see seriaal saanud omale väikse järje. Ehk siis USA Fox kanal otsustas ükshetk, et oleks aeg sarja tegevust edasi vaadata ja kuus osa juurde filmida.

Ütleme nii, et mina isiklikult väga originaal seriaalist midagi ei mäleta, aga esimesed kaks uut osa on olnud minujaoks üsnagi huvitav. Ma olen tänu Netflixile saanud vaadata ka esimesi osasi. Muidugi ei ole see seriaal eesti vaatajatele nähtav ning kasutan väikest Hola laiendust. Võin veel lisada, et vanad osad olid ikka omal ajal üsna hästi tehtud, kuigi on näitljetas väheke amatöörsust tunda.

Mis aga puutub fresh stuffi siis mulle koguaeg tuleb võrdluseks Fringe. Nende sarnasuseks on uurimine müstilisi juhtumeid, aga erinevus on selles, et salatoimikud pühendavad palju aega maavälise elu otsimiseks. Fringe ehk ülisalajane paneb suuremat rõhku paraleeluniversumile. Samuti on mõlema seriaali osalised FBI agendid ming üks on mees ja teine naine. Mõlemas seriaalis on laps, muidugi vahega, et ühes antakse laps ära, aga teises jäetakse endale.

Seega mis iganes võimalusi kasutades soovitan ma sellel seriaalil pilku peal hoida. Võimalik, et sellel tuleb veeö järg, aga eks näis mis aeg näitab.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s