Olen siis minagi üks nendest kes hakkas seda imelist teenust kasutama. Mis selle tagajärg on? Mu elu ongi sinna koondunud. Kogu oma vabad hetked olen ma sellel saatanlikul striimingu saidil või apis. Kogu oma seni elatud elu olen olnud üks suur piraat, ei ole möödunud päeva, kui ma midagi ei tõmbaks alla. Olin veel kindel, et kui Netflix peaks eesti saabuma siis miks ma peaks millegi eest maksma mida saab tasuta? Sellele on tegelikult üsna loogiline seletus… laisuk. Jahh, ma olen muutunud aina laisemaks. Samas on viimasel ajal kopp ees, et peab otsima hea kvaliteediga seriaale/filme nagu nõela heinakuhjast. Vanadest seriaalidest ei hakka rääkimagi.

Netflix ei ole ainult siiski hea selleks, et leida vanu asju hea kvaliteediga. Olen avastanud enda üllatuseks sealt huvitavaid komöödiaid ja draamasid. Muidugi minu esimeseks seriaaliks oli pooleli jäänud Orange is the New Black. Seriaali esimese hooaja vaatasin koheselt, kui see välja tulim, aga teine hooaeg jäi kuidagi esimese osa juures venima ja sellepärast jätsin pooleli. Ilmselgelt oli see suur viga.

See läbi sai siis võtsin ette järgmine seriaali milleks oli seekord puhas huumor ehk Unbreakable Kimmy Schmidt. Alguses ei osanud mingeid lootusi sellele panna, aga juba esimese osa juures haaras see kaasa. Meeldivad näitlejad tegid oma töö. Üleüldse kogu see stoory oli piisavalt hea ja humoorikas. Loodame, et Netflix paneb edaspidi ikka rohkem rõhku oma programmile.

Muidugi selle huumori kõrvale oli vahelduseks vaja vähe raskemat teemat. Seega edasine seriaali valik oli lihtsalt eksperimendi mõttes. Narcos on siis hiliste 70ndate narko ärikast kes hakkab USA-sse suurel hulgal kokaiini sisse tooma. Ilmselgelt tulevad igasugused sekeldused ja muud probleemid. Ma olin tõsiselt üllatunud, et mulle meeldis seriaal kus pole mingeid üleolevaid jõude millest muu maailm aru ei saa.

Lisan veel, et ainuüksi eestile pakutavast valikust ei jäänud ma rahule. Seega, kui ma juhuslikult arvutist midagi vaatan siis kasutan ma väikest lisa laiendust chromil, et kätte saada USA valik. Siit võtsin vastu ka otsuse, et arvutist vaatan ainult neid seriaale mida eesti valikus pole. Telekas kahjuks mul pole võimalust seda laiendust tõmmata ja enda IP aadresse ma muutma ei hakka.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s