Möödas on juba jupp aega, kui ma pole suutnud enam enda haigusest kirjutada. Sedakord on asi siis seal maal, et olen aina edukamaks muutumas oma toiduvalikus. Siiani on meeles see esimene päev, kui astusin selle teadmisega poodi ja nutt tuli kurku. Ükskõik kuhu ma ka ei vaadanud siis igalt poolt kriiskas näkku gluteen.

Viimasel ajal olen leidnud lemmik toiduks riisinuudlid. Sai siis ükspäev haiglas sööma mindud ning valisin sealt riisinuudlid kanaga. Minu üllatuseks oli see ikka üleprahi hea. Ei möödunud paari päeva, kui avastasin, et sööma minnes lootsin igakord seda sama toitu leida. Seega ei mõelnud ma kuigi kaua, kui otsustasin kodus seda rooga järgi teha. Esimest korda olin ma hädas retsepti otsimisel, kuna kõik toidud olid kuidagi ülepingutatud siis otsustasin ise midagi lihtsat kokku keerata. Kõige suurem väljakutse oli nende nuudlite tegemine. Pole just tavaline keetmise värk. Pigem tuleb olla just ettevaatlik, et kogu see kupatus üheks suureks tükiks ei jääks.

Lisaks eelnevale toidule olen siis katsetanud veel ühte gluteenivaba pitsa retsepti. Kusagilt interneti avarusest leidus siis retsept kus põhja jaoks on vaja ühte jämedat porksi ja veidi tatrajahu. Mitsel polnud esimesel korral viga midagi, aga teisel korral panin tähele, et juba ennem ahju visates tundus põhi kuiva võitu. Seega avastasin, et porgandi puhul on tähtis, et see oleks mahlane. Kuiva porksi puhul tuleb ka ääretult kuiv põhi.

Kunagi, kui mul mingi postituse mõtte puudus tuleb siis lisan mõned retseptid ka siia. Ehk on siin maailmas veel neid õnnetudi inimesi kes üritavad oma elu ikkagi normaalselt elada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s