Kuna olen nüüd lõplikult loobunud Foodhundi tööst siis mul oli aeg oma perse tagasi trenni viia. Ütleme nii, et need kaks ja pool kuud mis ma sinna ei jõudnud on oma tööd laastavalt teinud. Minu lihased mis ennem niigi olid olematud on nüüd veel rohkem kahanenud.

Ilmselt minu esimeseks trenniks valitud BodyPump polnud kõige õigem. Mis ma muidugi veel suutsin teha oli raskustega üle pingutamine. Mingi hetk ma lihtsalt tundsin kengi üles tõstes, et minu jalad värisevad juba nii hullult, et põrand hakkab ka värisema. Positiivne oli asja juures see, et kava oli juba vahepeal muutunud ja muusika on tunduvalt paranenud. Eelmise kava juures mind häiris see veniv ja igav muusika. Nüüd on ikka rohkem powerit ja aeg kohe lendab kiiremini.

Muidu jäin trenniga ikka rahule, aga kui kodu poole hakkasin kõndima siis mulle meenus mis imelises olukorras need Tallinna teed on. Lihased on siga valusad ja nüüd ei saa sa kindel olla, kas sinu jalgealune on ikka kindel. Lisaks ennem koju minekut pidin veel poest toidukraami ostma.

Capture.PNG
Foto: Sander Ilvest

Lisaks sain eile veel oma Just Dance uue osa kätte. Ilmselgelt olid mu jalad niigi valusad, aga mina andsin veel täie pasaga tuld juurde. Mis siis oli lõpptulemus? Mu jalg läks krampi ja kui ma oma kekslemisega võisin niigi naabritele närvidele käia siis nüüd ma veel peksin oma jalga vastu põrandat. Vähemalt nii olen ma kuulnud, et aitab kiiremini ülesaada. Vanasti ma Mihkli majas ei mõelnud üldse mis mu vanemad minust arvavad, kui krampis jalga vastu maad peksin.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s