Minu esimesest hambaarsti kogemusest on möödas ligi kaks kuud ja vahepeal olen seda meeldivat arsti külastanud veel kaks korda. Jahh, minu hambad olid nii kehvas seisus, et pean seda protseduuri veel kaks korda läbima. Viimane auk saab parandatud sellega, kui hamba lihtsalt välja tõmban. Bye bye minu esihammas. Tegelikult asi ikka nii hull pole. Viimase augu parandan järgmine nädal ja siis kõige viimaseks olen jätnud tarkusehamba.

Tarkusehammas on see tore hammas millest pole mitte mingisugust tolku, vähemalt minul. Mul on ainult üks tarkusehammas välja kasvanud ning seda ka väga vaevaliselt. Usun, et maks üks neljandik on sellest väljas. Vähe sellest on seal veel auk ka. Tema kõige suuremaks miinuseks ongi see, et ta on nii taga ja poolikult väljas. harjas ei ulatu korralikult temani ning see on sitta täis. Seega bitch peab lahkuma minu suust ning ma siiralt loodan, et ta ei hakka vastupanu osutama.

Mis aga puutub tavalisse hambaauku siis nendega on läinud kergelt. Üldjuhul läheb ühe augu parandamiseks 15 minutit ning suu kramp on selle protseduuri lõpuks garanteeritud. Miks ei võiks hambad lihtsalt kord aastas vahetuda? Või peaks neid lihtsalt kodu viilima, et oleks ilus. Kujutan ette, et siis oleks väga popp tibidel nende kasvatamine ning muidugi kunst hambad ehk siis mingid pikenduse sorti asjad.

Mis mina oskan öelda tagantjärgi, ei tasu jätta viie või kuue aastatst vahet. Nüüd on minul tulemus käes, maksan lihtsalt kergelt kolm sotti oma parandamiseks ja lisaks veel hamba välja tõmbamine.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s