Käes on selle aasta viimane advent ja seega soovin teile kõigile ilusat neljandat adventi. On olnud meeletult kiire kuu ning kahjuks pole advendi ajal väga kirjutada jõudnud.

Loodetavasti on teil kõigil juba pühade ostud tehtud ning saate rahus oma perekonnaga aega veeta. Mõelge siis ikka varakult juba keda te külastama peate ja ärge unustage oma kõige lähedamasi. Mina isiklikult võtsin see aasta ette postkaartide saatmise. Kõige lähedamased inimesed minu perekonnas ja inimesed kes on minuga juba aastaid koos veetnud said need kaardid. Jube masendav oli ikka neid addresse välja pinnida nii, et keegi ei teaks mis eesmärgil ma seda tahan. Sisimas on mul kahtlused, et võisin osad kaardid saata valedele inimestele, aga loodan, et minu tuisupea tuleb kõigile meelde. Muidugi suutsin ma tihti kirjutada enda addressi valesti, kuna raske on meeles pidada, et ma elan TALLINNAS.

Muidugi on täna tährtis päev, kuna start Pärnu poole algab. Homme juba olen kokkuleppinud, et külastan Pärnu haiglat, et seal vanu aegu meenutada ja enda abi pakkuda puhkuse perioodil. Mõnus nostalgja laks on garanteeritud. Väheke probleemiks võib tulla minu aju. Vaikselt olen igast asju mõelmnud millega kunagi kokku puutusin ja olgem ausad, ei meenu nüüd need parimad lahendused mis olin endale välja mõelnud. Õnneks on mul ikka olemas vihik kuhu kirjutasin asju üles.

Seega, omalt poolt ma soovin teile ilusat adventi ning süüdake ikka neli küünalt ja jooge lähedastega glöksi 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s