Aeg lendab nii mis kole. Alles oli meil esimene advent, päkapikud hakkasid käima, lapsed hakkasid oma kirjakesi taadile koostama ja nüüd? Nüüd on juba teine advent käes.

12324974_10205581030950700_2077276467_nMillalgi rääkisin teile oma advendi kalendrist mis mulle nii suure pettumuse valmistas oma odava üllatusega. Lubasin pildi lisada ja siin see nüüd on.

Kui masendav võib üks kalender olla? Kujutate ette minu masendust, kui esimesel detsembril sellise läraka akna tagant avastasin?  Pean selle sealt välja kangutama. See lärakas oli vist vanker vms.

Siiski ei tasuks minu enda koonderdamist väga tõsiselt võtta, lihtsalt minu elu järjekordne feil.

Enivei, nüüd on päev kus tuleks süüdata aknalauale kaks küünalt ja kes vähegi viitsib siis mõned laulud kuuse ees laulda. Tasub meeles pidada, et esimese advendi ajal süüdatakse valge küünal puhatuse eesmärgil. Teine kuni neljas advent süüdatakse violetne küünal mis peaks siis tähendama kahetsust pattude eest. Usk pole mulle küll väga oluline asi, aga kuna need pühad on siiski tänu usule tekkinud siis mingil määral tasuks nende rituaalidega kaasa minna. Umbes nagu ei tasuks mustlasi välja vihastada, kuna see needus võib päris karm olla mida need valdavad. Ajades juudi vihaseks on heal juhul tulemuseks nulline arvekonto ja halvemal juhul on seal miinus.

Kuna aeg on sealmaal siis lisan nüüd siia blogisse esimese jõulumuusika:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s