Režissöör: Genndy Tartakovsky
Produtsent: Michelle Murdocca
Stsenarist: Adam Sandler, Robert Smigel
Žanr: animatsioon, seiklus, kogupere
Kestus: 89 minutit
Osades: Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, Fran Drescher, Steve Buscemi, Molly Shannon, David Spade, CeeLo Green

Sain ära vaadatud ühe multika üle tüki aja. Miks ma selle valisin? Ma olen mingil kummalisel põhjusel selle filmi esimest osa näinud ja see oli päris lahe. Küll polnud ma kindel mis sellel animatsioonil veel pakkuda on, aga minu üllatuseks oli sellel veel mõned üllatuseks varuks.

Võin siis nii palju öelda, et filmis saavad Darcu tütar ja ta abikaasa poja, kuid pole kindel kas ta on ikka vampiir. Kuna Dracu tütar on kindel, et tegu on tavalise inimesega siis soovib ta mehe kodukohta elama kolida, aga Dracule see mõte kuidagi ei istu. Sealt siis areneb edaso kogu filmi süžee. Film oli meeldiv ja kaasahaarav, kuna pooltesit tundi möödus kiirelt. Soovitan ka teistele seda filmi vaadata.

Mainin veel, et filmile on planeeritud ka kolmas osa mis peaks ilmavalgust nägema aastal 2018. Filmi saaga pidi siis võtma trastilise pöörde, eks jääme siis põnevusega seda ootama.

10/10

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s