Jouki

Esimese asjana pean kohe mainima, et ma pole never olnud Bondi fänn. Need on head ja kvaliteetsed filmid mida on meeldiv vaadata. Tsirkust kogu raha eest.

Seekordne Bondi film on ikka väga hea. Mis mind natukene häirib on pidev ringi hooramine. Väheke nagu Vaprad ja Ilusad kus kõik keerleb keberniidi ümber. Kindlasti on inimesi kes mulle vastu vaidlevad, et see ongi üks Bondi fenomen, aga minu arvamus jääb minu arvamuseks.

Lisaks pean veel siinkohal mainima ära, et olen ainult Daniel Craigi filme näinud ja sellega tekkis mul väike segadus. Kas filmi peamine kurjategija Ernst on ka varem olnud Bondi filmides ja kas tõestui arvati, et tüüp on kusagil laip. Ning mis teema sellega oli, et Ernesti isa kasvatas Bondi üles? Ütleme nii, et see tekitas huvi ka Bondi varasemate filmide kohta. Võimalik, et kunagi tulevuks vaatan neid.

Aga nüüd siis sellest filmist. Action oli, Martiini oli, seks oli ja üüber kallid autod. Seega nagu taaskord oli kogu komplekt olemas ja üks suur rasvane viis minupoolt. Daniel Craig väitis, et see võib olla tema viimane film. See võib tekitada pikema pausi Bondi filmides, aga kindlasti ootan huviga kes võiks olla uus Bond.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s