Servus

Arvatavasti pole siin riigis inimest kes ei teaks mis meie armsa lennukompaniiga juhtus. Üldjuhul ei viitsi päevakorral olevate probleemide üle heietada, aga seekord see uudis isegi käib mingil määral ka minu kohta.

Olin siis laupäeval rõõmsalt kinos ning vaatasin koos Eveliniga James Bondi uut ning väga põnevat filmi (soovitan minna), kui helistas minu kulla kallis õde. Kuna film käis siis panin kõne kinni ja saatsin sõnumi, et olen kinos. Vastuseks sain lühikese sõnumi, et jälgiksin jooksvalt oma meili. Nohh mis seal siis ikka, ei oska kohe midagi sellepeale vastata ja vaatan filmi edasi.

Film läbi sai siis helistasin kohe õele, et küsida mis toimub ning millest selline soov, et meili jälgiks. Sain siis ootamatu uudisena teada, et Estonian Air-il on pankroti kellad ja sõidud tühistatud. Muidu oleks täiesti suva sellest uudisest, aga minu ema oli just parasjagu Norras ning pidi järgmine päev tagasi lendama. Pille ostab tavaliselt piletid minu meili peale, et oleks hea välja printida ning emale need edastada. Huvitaval kombel ei tulnud minu meili peale mingit infot mis edasi saab. Hiljem oli hoopis Evelin saanud edasiste juhistega kirja mingilt reisi agentuurilt.

Kuidas see siis otseselt mind puudutab? Tegin vanematega diili, et püapäevaks bussipiletit ei osta ja tripin koos padrega Tallinna, aga nüüd ei teadnud kas lennuk üldse sõidab ja mis kell ta sõidab. Pühapäeva saabudes selgus siism, et madre ei maandu kell viis päeval nagu esialgu oli plaanis vaid kell kümme hoopis. Jess, ma ei pea bussiga minema. Hiljem selgus, et tekkis mingi probleem ja maandub südaööl. Nii, asi hakkas juba kahtlaseks muutuma. Hiljem helistas ema ja ütles, et üks lennuk oli katki läinud ja ta maandub hoopis kell kaks öösel. See oli siis lõplik versioon plaanist, kuni kusagil Märjamaal ema helistas ja ütles, et maandub hoopis kolme paiku, kuna lennuk hilineb.

Õnnek mid visati koju ja ma sain oma õndsat und minna magama, kuna nädalavahetus Pärnus kujunes raskemaks, kui arvasin. Vähemalt sain oma patareid täis laadida ning siin ma nüüd siis taaskord olen- Tallinnas.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s