H!

Kätte on jõudnud november ja aasta lõpp läheneb täis kiirusel. Paljudel on juba hakanud vunts kasvama seoses ülemaailmse vuntsi kuuga. Mina, aga teen vaimset ettevalmistust külmaks ja lumiseks ilmaks.

Minu suurim soov oleks suvi mis kestaks kogu elu. Reaalselt ma ei salli seda talvist riietumis rituaali. Jope, sall, kindad ja need tüütud talvesaapad mida terve igavik jalga ajan. Võimalik, et kõige hullemaks asjaks saan pidada neid talviseid kukkumisi. Minu enda viimane kukkumine jääb vast viie aasta tagusesse aega, aga see oli ka üks margimaid. Nimelt Pärnus sõitsin bussiga linna ning Bussijaama (loomulikult peatus kus on alati kõige rohkem rahvast) maha astudes libibses mul jalg mööda kõnnitee äärekivi ja ma lihtsalt kukkusin kõhuli maha ja libisesin rõõmsalt nagu mingi pingviin kõnnitee peal. Kui ma lõpuks olin seisma jäänud oli nii mark, et julgenud ennast liigutada. Seega ma passisin maas veel mingi 15 sekundit ning siis mõistsin, et see niisama maas passimine on veel haigem tegevus.

Veel on häiriv kütmis periood. Olles elanud suurema osa oma elust ahjuküttega majas siis ei taha mu keha mitte kuidagi harjuda keskküttega. Ma saan magada ainult siis, kui küte on põhjas ja aken väheke lahti. Vastasel juhul ärkan ma üles nii et silmad on nagu hiire v***ud ja nägu paistes nagu paaviani perse. Vahest on tunne nagu väiksed päkapikud oleks liiva silma visanud, aga see on vahest. Taaskord võib öelda, et loodus vihkab mind. Miks? Eks ikka sellepärast, et ma olin Rappija Jack.

Lisaks novembri saabumisele, tuletab see imeline kuu meelde, et jõulud on meil varsti seljataga. Jahh, need saatanast päevad on tulemas. Kõik need hullused ja muud väsitavad asjad. Valmistume poodides trügime, et saada parima hinnaga kaupa ning siis need ära pakkida ja oma sugulastele kinkida. Miks me inimesed teeme oma elu nii raskeks?

Seega loodame, et meie elud ei muutu enam rakskeks ja palun püüa säilitada advekaatset mõistust 🙂

Tänase loo valiku olen teinud enda tumedast minevikust. Nali. Tegelikult on laul vana ning seda ma kuulasin väiksena meeletutest kogustes, kuigi ma sõnadest ei saanud siis aru (ega ka nüüd) meeldis see laul mulle väga:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s