Hello!

Seega on aeg oma muret kurta Tallinna liiklusest. Reaalselt ma pole nii palju oma elus autoga feilinud, kui viimased kuu aega. Olen siis saanud omale lisatööks Foodhunti autojuhiks olemise näol ning tassin toitu punktist A, punkti B. Esimestel päevad sõitsin ma ringi BMW-ga ja ma pole elus nii suurt hirmu tundnud. Küsid miks? Mõtle nüüd, et oled tavaline autojuht eks. Naudid oma sõitu, vaid sekund hiljem lööb sinu kõrval olev bemm suunatule sisse, sina pidurdad ja kirud seda sitast bemmi juhti. See samune oluord oigi minu suurim hirm, ma polnud pea pool aastat korralikult sõita saanud ja nüüd olen visatud Tallinna ebameeldivasse, samas ka väga keerulisse liiklusesse.

Kõige hullemad on just ”mäed” ehk sured magalad (Lasnamäe, Mustamäe, Õismäe) kuna parkimiskohad puuduvad. Õismäel on kuidagi veel lebolt see asi läinud, aga Lasnamäel on ikka erakordselt hull see olukord. Sõidad kusagil suure maja hoovi sisse ning nietu parkimiskoht. Lülitad ohutuled sisse ning valgus kiirusega viid toidu kliendile, et jumala eest keegi autot kiviga puruks ei viskaks. Samas tekib vahest võimalus teha külgboksi ning seda ka millimeetri täpsusega. Terve oma elu olen ma seda külgboksi tegemist vältinud, peamine põhjusn ikka selles, et ei oska ja ei mäleta neid detaile mida pidi vaatama. Selleks olen ma nüüd teinud uurimustöö ja lisan siia õpetused kuidas seda teha: Külgboks.

Järgmiseks nuhtluseks olen avastanud teed ise. Kui jubedas olukorras ikka mõned autoteed olla saavad. Reaalselt on Lasnas üks jupp teed ära lapitud. Mis ma selle all mõtlen? On ühe korra lapitud auke siis on uued augud uuesti lapitud, kuniks nüüd ongi ainult lapiline tee järgi mida vahest lapitakse veel omakorda. Ei tasuks unustada neid meeldivaid trammi/rongi rööpaid mis vahetevahel läbivad autoteed. Muidu ei ole hullu midagi, aga need kohad kus asfalt on ära vajunud ajavad ikka närvi. Hetkel olen ma õnnelik oma mini kaubiku üle, kuna sellel on üsna kõrga lagi, aga madalama autoga ma arvatavasti lööks üsna tihti oma pead ära.

Muidugi peab minu suurele ekslemisele avaldama suurt tänu Google Mapsile. Cmoon kas see on ainult minu arust ebanormaalne, kui geps ütleb: “Liikumis suund kirre.” Mul reaalselt ei ole kompassi autos millega ma liiklen. Why the fuck sa ajad mind sellega segadusse? Vahest peab ta ka mind tõsiseks ajukääbikuks, kuna kurvis ta peab alati rõhutama, et hoiaksin siis paremale või vasakule. Suured tänud minu inteligenti kahtluse alla panemises, aga kurvi puhul ma siiski sõidan vastavalt sellele kuhu see läheb mitte põikpäiselt otse edasi. Taaskord tänu sellele olen ma suutnud mitu korda kusagilt alla pöörata, kuigi peaksin otse edasi sõitma. Samas viimasel ajal olen ma otse edasi sõitnud, kui peaksin alla pöörama. Seega mul on mapsiga väga teravaid vestlusi olnu ning edasine koosolemine on suure küsimärgi alla seatud. Võimalik, et peame Vivian Volkovsi (mis iganes ta nimi ka polnud) poole pöörduma.

Sellega ma hetkel lõpetan oma sissekande, kuid muidugi tuleb siia mussi. Seekord ma valisin siis Adele kes hiljuti tegi tugeva come-backi. See laul on minumeelest väga meeldiv:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s