Óla!

Seekord pühendan ma postituse seriaalidele. Ma ise olen ikka võrdlemisi suur seriaali austaja ning sellepärast soovin ma teile anda väikse ülevaate mis siis maailmas toimub. Kuna mina ei suuda enda lemmik seriaale paremuse järjekorda panna siis ma lihtsalt täpitan neid:

Amwerican-Horror-Story-image

  • American Horror Story– olgu selleks Murder House\ Asylum\ Coven\ Freak Show või Hotel, need kõik on lihtsalt nii leged. Näitlejad erinevates karakrteristes annab esiteks võimaluse näitlejale tõestada, kui mitme külgne on üks isik ja teiseks saab vaataja nautida tema head etteastet. Kes ei ole seda seriaali näinud siis tõuseb nüüd kohe püsti ja läheb poodi ostma (ilmselgelt ma ei tohi piraatlust promoda, aga me kõik teame mida sa tegelikuses tegema hakkad).

31351_game_of_thrones

  • Game of Thrones– sellest seriaalist ei saa üle ega ümber. Kui sa soovid, et 9gagis enamust naljadest aru saaksid perioodil aprill-juuni siis sa lihtsalt pead seda vaatama. Muidugi pole 9gag see ainuke põhjus miks nii head seriaali vaadata. Kõige suurem põhjus on ikka hea seriaal ise. Cmoon juba esimesest osast sul tekib soov vaadata järgmis ja siis edasi järgmist ja järgmist. HBO kanali toodangul on see saanud tavaliseks, et kui vaatad ühe osa siis pead ka edasi vaatama ja seda KOHE! Minu lisatud pildist saab aru kelle poolt ma olen.

WAYWARD_PINES__teaser_desktop-1-carousel-1400x386

  • Wayward Pines- väga meeldiv seriaal, kindel algus ja lõpp. Pole hakatud liigselt venitama nagu tavaliselt kombeks on. Kindlasti alguses inimesed võivad kohkuda, et see väheke ulmekas, aga võin vanduda, et seal pole seda ulmet nii väga palju. Rohkem on see müsteerium vms. Näitlejate töö on erakordselt hea ja tekivad inimesed keda armastad ja keda vihkad ning ka tekib kahtlusi kas inimene on hea või halb. Seega minge nüüd sellele kümmnele osale poodi järgi või muidu onu Kristjan tuleb teile vitsaga järgi.

ABC_modern_family_jef_141230_16x9_992

  • Modern Family- et ma siin emo süüdistusi ei saaks siis pean ikkagi komöödiaid ka lisama. Miks mitte alustada ühest heast komöödiast millel on õpetlikud tagajärjed. Üldjuhul on kõigil osadel olnud õpetlik alatoon ning osa lõpus seletatakse mis nad valesti tegid ja mida oleksid saanud paremini teha. Minu lemmik on üks ja ainus Sofia kelle latiino temperament ajab ikka naerma küll. Kusjuures olen imestanud, et paljud pole ikka sellest seriaalist midagi kuulnud, kuigi tal jookseb nüüd seitsmes hooaeg.

friends-cast-promo-e1371755089701

  • Friends- ma ei tea kuidas ma isegi selle viimaseks julgesin jätta, aga siin ta on. Seriaal mis algas 21 aastat tagasi ning mille tootmine on lõppend juba 11 aastat, aga südames on see ikka. Võin vist lõputult youtubest vaadata erinevaid videosid mis on kokku pandud. Sital päeval panen kõvaketta teleka külge ja naudin head ja surematut huumorit. Ma ei kujuta ette mis selle seriaali võlu on, aga see töötab. Kahju, et nüüdseks uusi osi peale ei tule ning filmi tegemine on ka kindla ei sõna saanud.

Siin üks laul mida täna üle pika aja taaskord leidsin:

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s