Heia!

Teate küll neid olukordasid kus midagi juhtub ning edasi läheb asi aina hullemaks. Ka mul on selliseid hetki olnu ja tundub, et see nädal on ikka tõsine murphy nädal mul olnud.

Eks see kõik hakkas kohe esmaspäeval pihta. Pühapäeva õhtulunustasin oma telefoni autosse ning mõtlesin, et pohh las ta seal olla ja panen iPadist omale äratuse. Oleks see elu siis nii roosiline olnud. Esmaspäeval, kui autost telefoni võtsin avastasin, et aku oli tühjaks saanud. Pole hullu õnneks ma aimasin seda ja võtsin laadja kaasa. Tööle jõudes unustasin seda laadima panna, kui üks kaastööline tuli osakonda ja noomitas mind, et mul telo oli väljas. See on nii tavaline, et kui telefon on sees siis keegi ei helista, aga kui ükskord on väljas siis kõik soovivad sind kätte saada. Möödusid mõned minutit ja helistas madre kes juba arvas, et olen kusagil Lasnamäel nuga saanud ja tühermaale surema jäetud. Mu madre ei mõtle kunagi üle.

Teisipäeval pärasty trenni panin kükitades jalatseid jalga, kui minu kõrval seisev isik otsustas mulle persega vastu pead panna. Kui rõve see nüüd oli? Reaalselt ma soovisin ropsi panna. Ma üldjuhul niigi üritan seda riietusruumi vältida, kuna lihtsalt ebameeldiv koht minu jaoks, aga see oli ikka tiipude tipp.

Kolmapäeval suutsin ma lihtsalt tööle minnes trepi peal käpla käija. Masendav on mõelda, et 23 aastane on nii ettevaatamatu ningi lihtsalt aeleb trepi astmel. Taaskord pean olema õnnelik, et kedagi mu läheduses ei olnud. Võimalik, et ma siiski polnud eelmises elus Rappija Jack.

Ja lõpuks suutsin ma neljapäeval oma ID kaardi maha unustada ning just siis pidas mind lampi kinni ment ja küsis dokumenti. Ma tegin oma silmad nii suureks, kui võimalik ja vabandasin. Õnneks mingit erilist probleemi ei tekkinud ja nad lubasid mul minna.

Kui haige see maailm saab ikka olla??

Lõpetuseks siis laulust- jahh see esitaja ei ole minu ega ka teiste normaalsete inimeste lemmik, aga see laul on tal tõesti välja tulnud:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s