Ç’kemi!

20151016_225515

Taaskord sai reedel peale pikka ja töökat tööpäeva maha istutud ning väiksed joogid tehtud. Kristiniga käisime siis reedel poes sisseoste tegemas, kui mõtlesime kiirelt Prismast läbi minna ja mõned vajalikud asjad osta. Jõudsime siis nii kaugele, et Kristin tahtis veini. Soodsaid veine nii palju, et ei tea kohe keda omale õhtuseks sõbraks valida. Kuna ma veine väga ise ei seedi siis endale ma võtsin ühe tundmatu rieslingu.

Õhtukl tuli külla Silkar kellega me siis hakkasime neid veine hävitma. Kui pool hävitusst oli tehtud, tuli mõte laulda karaoket. Ma ei kujuta ette kuidas meie naabrid võisid selle reageerida, aga see kisamine ja röökimine oli päris jube. Nagu emased piisnodi oleks sünnitumajas olnud. Kui mind ei usu siis avage paremast tulbast minu insta ja seal on mõned videod mis seda iseloomustab.

Parim oli müstiline kondoom. Ennem, kui hakkasime välja minema andsin Kristinile mõned kondoomid mis ma päeval tööjuurest rottisin. Ühe ma puhusin täis ja siis lasin sellel vabalt lennata (tean, et see on nii eakohane). Vaatasin seljataha ning kondoss oli kadunud. Küsisin kohe kas see on mul seljapeal või kusagil kapuutsi sees, kuid seal seda polnud. Otsisin kõik nurgatagused ja põranda ääred läbi, kui kondoss on kadunud nagu vits vette.

Välja liikudes suundusime kohe Silkari poolt valitud lokaali milleks oli ”Paar & Vein”. Ütleme nii, et see koht ei kuulu minu lemmikute hulka. Olek ja muusika oli minu jaoks väheke võõras. Tundus, et selle maja rahvas oli teisest mastist ja ma ei suutnud sinna sisse sulanduda. Õnneks võtsime oma asjad ning liikusime ”Route 13” poole.

Seal soovis Silkar oma flaierit tasuta joogiks vahetada. Muidugi kui seda joki lõpuks nägin siis tuli soov veidi naerda. Tema joogiks oli viin mahlaga mis oli lahjendatud gaseeritud veega. Üsna maitsetu asi oli. Igatahes mina jäin Route edasi istuma, kuid Kristin ja Silkar otsustasid NoKu-sse minna.

Ma arvan, et ma jõudsin kusagil kell viis hommikul koju ja see peavalu mis mind valdas oli ikka meeletult suur. Iga väiksem liigutus kutsus esile suurepärase peavalu. See on üsna fantastiline. Isegi söömisel iga väike matsutus tõi kaasa valu mis ei vaibunud.

Lisan veel ühe mõnusa nädalavahetuse lookese:

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s