Namaste!

Taaskord on avada uus TOP 5 minu blogis. Toon siis välja siin minu lemmikuteks kohtadeks kujunenud puhvetid. Miks puhvetid? Minu tutvusringkonnas pole inimesi kes käiksid klubis ja olen ise ka veits nendest väsinud. Seega mis siin ikka pikalt arutada, asume asja juurde:

myntlogo2

Esimese asutuse nimi on küll klubi, aga mina isiklikult olen klubi poolt ainult jooke ostnud. Pilet on selles asutuses 9 euri, aga ei tasu sellest kõrgest hinnas ära kohkuda. Ööläbi on kõik tavalised kokteilid (kruvikeeraja, cuba libre jne) üks euro. Minusuguse joodiku jaoks on see unelmate koht. Topelt koks kaks euri ja ma joon neid seni kuni pilt eest läheb. Ok ok, asi päris nii hull pole, aga ütleme nii, et kainena pole ma sealt mitte kunagi lahkunud. Igav pole mul seal kunagi hakanud, kuna kõik inimesed on nii purjus ja võõrad suhtlevad omavahel vabalt. Seega soovitan seda kohta inimestele kes soovivad tantsida oma jalad veriseks ja inimestele kes soovivad istuda laua ääres ning mõnusalt juttu puhuda.

16467_875002922562607_9038500912700725200_n

2. Highlander vanalinnas võitis minu südame just oma jukeboxiga. Selle muusika on koguaeg uuenev ja sa saad valida kõige uuemaid hitte. Lisaks on see toit ikka tõsine šoti pubi fiilingut andev tunne. Fish&Chips ehk siis friikad kalaga oli seal ikka väga hea. Ainuke asi mille üle ma kurdaks on suitsuruum. See on liiga umbne, et rohkem kui kahel inimesel seal viibida, aga õnneks saab siiski ka õues seda harrastust teha. Nüüd, kui olen maha jätnud pole mul sellest ruumist sooja ega külma. Igatahes mõnus koht kus sõpradega mürki sisse libistada ja mõnusalt juttu puhuda.

10325349_10152066707301493_5162772295586918608_n

3. Levist väljas aka Levikas- Taaskord üks meeldiv ja hubane koht kus sõpradega koos mõnusalt aega veeta. Alkohol on üsna odav ja muusika on väheke roki punk, kui nii võib öelda. Kui ma nüüd hästi mäletan siis peaks seal olema ka eraldi ruum teisel korrusel kus saab oma jalgu veriseks tantsida mis peaks klubitajatele meeldima. Üldjuhul pole seal piletit pidanud ostma, aga seal on turvamees kes sind hoolikalt ennem kontrollib ja pärast jälgib, et joogiga ei väljuks.

2745596t100hf52a

4. Shooter- jah olen see mainstream ja lisa siia bermuda ühe populaarsema lokaali. Koht on iseenesest väga hea, aga rahvast on minu jaoks seal liiga palju. Kui ma tõesti tahaksin olla kilu karbis millel on ilus Tallinna lahe siluett siis ma võtan jalad perse alt välja ja liigun Shootersisse. Enivei nagu mul jäi jutt pooleli siis muusika on seal hea ja istekoha leides oled sattunud ühte parimasse kohta mida Tallinn suudab pakkuda.

8799022333_0cf05de6d8_b5. Labor- taaskord siis mainstream, aga see on siiski kõigest erinev. Kui astud sisse siis on nagu puhvet ikka, aga esimese joogi tellides sa näed et ehk polegi nii tavaline. Nad serveerivad oma joogid katseklaasides mis kuuluvad keemiaga tegelevatesse laboritesse. Shoti menüü on põnev ja kirju. Samuti on all keldris klubi pool kus saab taaskord oma jalad versiseks tantsida. Ma pole päris kindel, kui palju neid Laboreid seal kokku on, aga ma olen alati selles ühes ja ainsas käinud mis on bermudas.

See on siis minu teine TOP 5 mille suutsin valmis käkerdada ja nüüd oleks aeg mingit head klubi mussi ka lisada:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s