Bonjour!

Teen siis algust ajaloo rubriigiga. Mis see ednasr ette kujutab? Siia tulevad siis minu eelmise blogi (nüüdseks suletud) vanad postitused. Alustan kohe kõige esimeset blogi postitusest mis siis rääkis loo minust, Triinust ja Merkast. Tekst on väheke muudetud ja lugemis sõbralikumaks tehtud. See postitus pani siis aluse minu blogimis huvile mis kummalisel kombel on mul veel olemas. Fotodelt on näha et minu ”töötlemis” oskus oli mega hea.

Väike rattamatk jões…

Mina, Merka ja Triin läksime mingi juuli kuus ratastega sõitma. Hakkasime väntama Tori poole, kuid olles Paikuse lähedal helistas Merkale ta ema ja käskis koju tulla. Nii me siis hakkasime kodu poole minema. Otsustasime minna mööda jõe äärt. Sõitisime siis lääbi kraavide ja võpsikute kuni meile tuli vastu vana saeveski maja.

Nagu tavaliselt ei suutnud Merka ennast tagasihoida ja otsustas sinna sisse minna. Muidugi oli Triin sellest ideest eriti vaimustuses ja soovis ühineda. Mina andsin märku, et ma pole huvitatud ja jäin aia taha oma telefonist muuskiat kuulama (toll ajal oli mul kõrvaklapid koguaeg kaasas ja telefoniks oli Nokia 5310). Läks kusagil 10- 15 minutit, kui nad juba tagasi tulid. Nende soov oli kaasa võtta üks pilt ja ma pidin neile appi minema. Panin siis muusika kinni ja läksin nendega sinna siis tagasi. Pilt oli väga (kohe ikka väga) suur. Suutes neile aru pähe panna, et me liigu sellega mitte kuskile suundusime seal välja.

Koht ise oli üsna õudne. Ümberringi vaadates tundus, et see koht vist isegi veel tegutseb, kuna saeouru oli veel üsna hele.

Hakkasime juba oma rataste peale istuma kui järsku kuuleme kuidas keegi karjub: “Mida te siit tahate?”. Sekund hiljem ja me oloime kõik sõidu valmis ja liikusime otse edasi. Meie õnnetuseks lõppes tee ära. Kuna minu fantaasia nägi ette, et see kummalise välimusega mees ajab meid kirvega taga siis suundin kiirelt vette ja üritasin võimalikult maismaa lähendalt edasi liikuda.

Vees olles ei arvestanud me kalavõrkudega mis olid kaldasse uhutud. Ei läinud kaua aega, kui Merka jäi esimesena kinni. Olles tema välja aidanud tabas sama saatus Triinu. Vähemalt suutsime me suures ahastuses mõned pildid teha mida teile vaatamiseks lisan. Kokku liikusime jões kusagil kakas tundi, sest vahepeal jäime okstesse kinni.

ogaaaixc-phfvckmxolddq3cporci9whjazugj6shetdfjiuyqg3bkvxgmx6m5iu8hpu0p0ijaxf6frzlqk-h4xbyesam1t1ugobjeoh9148b_hufpbgppos3nsl1ogaaapjpt2cdjskw-y-qcrqyf2o03d4oleu_7qt_sfa1xpx2x6yg-oa0z_vnjma6bn_-5ak2ntcrcwsho3yzsdtbcuam1t1umlxe9-uerfa0sdl-kqeprshxgtw1

Loodan et oli põnev Kristjan!

Seekordseks muusika palaks otsisin ma midagi head aastast 2009 (selle laulu järgi olin ma kunagi hull, kokku kuulasin seda telost üle 400 korra):

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s