Konnichiwa!

Kuna toit mängib minu elus suurt rolli juba sellepärast, et olen selle sõltlane siis otsustasin teha kaks TOP 5 postitust. Esimene on siis kodustest toitudest mis mulle maitsevad ja teine sellest milliseid ma jälestan.

So, let the game begins.

TOP 5 meeldivad:

  1. Kartulipuder hakkliha kastmega- kas sellest ideaalsemat toitu saaks olla? Miks oli mulle väiksena raske värske kartuli periood? Sest värskest kartulist ei tehta putru! Ma ei kujuta ette kui kaua ma võisin väiksena selle pärast nutta. Siiani ei mõista miks saatus taaskord minu vastu nii karm on olnud. Kas ma päriselt olin ka eelmises elus Rappija Jack?
  2. Makaronid singiga- kui selle peal on veel mõnus hunnik ketšupit siis palun ärge küsige, kas ma ikka selle koguse ära suudan süüa. Ketšup on mulle nagu narkarile on tema päeva laks.
  3. Lasanje- pannes juurde sinna tšillit või jalopenot siis ärge otsige süüdlast kaugelt, kui terve vorm on kadunud. Mitte, et ma selle kõik ära sööksin korraga vaid ma peidaks selle omale arvatavasti padja alla. Seega jahh, mu lemmikutest.
  4. Bolognese kaste pastaga- lisades taaskord tšillit ja mõnusa koguse juustu ning ma olen su parim sõber- vähemalt seniks kuni on sul see toit.
  5. Seenekaste keedukartuliga- kas see vajab mingit kommentaari? Kui siis lühidalt- ÜLIM! Seekord ma olen tänulik, kui seda saab värske keedukartuliga.

Ütleme nii, et paljud lemmikud jäid välja. Meelega jätsin välja ka hiljutised tekkinud lemmikud nagu lillkapsa püreesupp ja Aasia pärane riisiroog.

Asume siis nende jälkuste juurde mis ajavad mind öökima ja osade puhul on see sõna otseses mõttes.

TOP 5 mitte meeldivad:

  1. Pilaff- pane või tina, aga see on lihtsalt rõve!! See hais ja kogu see välja nägemine ajab tõsiselt öökima. Kristini üks lemmikuid ning seda süües on vahest tunne, et pean ruumi vahetama.
  2. Klimbisupp- ei saa midagi parata, aga see nimi lihtsalt rikub selle supi ära. Ükskõik mida ma ka ei teeks, aga see nimi tekitab tunde nagu oleks keegi sinna sülitanud need klimbid. Samas on mul juba lasteaiast õudsad meenutused kuidas kasvataja sundis meeleheitlikult mind seda jälkust sööma. Seega BIG NO!
  3. Maksakaste- see kuiv ja pisike lihatükk mis sinu hamba alla ennast meeli ülendavalt laotab ajab lihtsalt oma konsistentsi ja maitsega südame pahaks. Muidugi lisame juurde ka selle jubeda haisu.
  4. Keedetud pelmeenid- nendes on lihtsalt midagi mis tekitab okse refleksi. Mainin siin, et armastan praetud pelmeene, seega mõne toidu puhul lihtsalt oleneb kuidas sa seda teed.
  5. Praemuna- asi mis taaskord ajab südame läikima. Muna mitte sõõmine on nüüdseks juba kusagil viie aasta tagune teema. Ma olen suutnud nüüd süüa keedetud muna, aga see peab olema ikkagi täiesti läbi keedetud. Kahjuks praemuna ma ei suuda siiani süüa.

Seega selline sai minu väiksed top-id. Ma olen enam kui kindel, et see ei ühildu sinu maitsega, aga samas oleks üsna igav kui kõik inimesed oleksid ühesugused.

Lisan siia siis ühe laulu mis ilmselgelt kummitab mind:

to

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s