Nägin ükspäev ühte pilti kus oli selline tekst nagu on minu postituse pealkiri.
Tahaks teile midagi kirjutada, aga pole nagu millestki kirjutada. Olen jätkuvalt praktikal ja jätkuvalt töötan Postipoisis. Auto neelab kogu mu raha, rehvid, ülevaatus ja siis veel sumps mis on vaja korda teha. Pean hakkama suurema palgaga tööd otsima. Aga hea asi on see, et hakkan taas aktiivselt K13 tegelema. See on bändiproovikas, kui keegi veel ei tea. Samas ma ei mäleta kas olen seda siin üldse maininud. K13 ei jää ainult proovikaks vaid sinna lisandub ka stuudio. Olen päris põnevil.
Kristin tuli ka väljamaalt tagasi. Samas ta läheb juba varsti minema ka. Kahju, jään taas ühe rasedaga siia maailma. Tegelt tegin nalja, aga mis ei ole nali on see, et tegime Kristiga kihlveo. Mari lapse sugu on selle aluseks, kui sünnib poiss peab Kristi oma juuksed blondiks värvima, aga kui tuleb tüdruk pean mina oma pea punaseks värvima. Ma loodan, et tuleb siiski poiss 😀
Pidudel olen ka käinud, liiga palju. Võtsin vastu otsuse, et minu järgmine pidu on siis, kui Mergo liigud teeb ja siis teen pikema pausi. Maks on varsti nagu sõela põhi.
Lõpetan 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s